POSLE NEČUVENIH UVREDA NA RAČUN VLAHOVIĆA - Reagovao Kjelini: "Sramota me je kao Italijana, ovo nije zemlja rasista"

Olja Mrkić

06. 10. 2021. u 19:02

ITALIJANSKI fudbal nije imun na rasističke ispade "navijača", što potvrđuje i poslednji primer napada na srpskog reprezentativca Dušana Vlahovića.

ПОСЛЕ НЕЧУВЕНИХ УВРЕДА НА РАЧУН ВЛАХОВИЋА - Реаговао Кјелини: Срамота ме је као Италијана, ово није земља расиста

Đorđo Kjelini Foto N. Paraušić

Da i navijači Fiorentine znaju da uvrede protivničke igrače potvrdili su na meču protiv Napolija. Mete su bili Viktor Osimen, Andre-Frenk Zambo Angisi i Kalidu Kulibali.

NA ovo je reagovao Đorđo Kjelini, kapiten reprezentacije Italije, koja večeras igra polufinale Lige naija protiv Španije.

- Potrebni su nam zakoni i pravila, to je najvažnija stvar. Bilo me je sramota kao Italijana i čoveka rođenog u Toskani, i zato što, za mene, Italija nije zemlja rasista. Nešto mora da se uradi, jer ovako šaljemo lošu sliku u svet - rekao je kapiten azura.

(Blic)

ZAPRATITE NPORTAL NA FEJSBUKU

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ZAPREPASTIO RUSIJU: Dejan Stanković je uradio nešto zbog čega i legenda Rusije koja ga voli - traži da Srbina oštro kazne!

ZAPREPASTIO RUSIJU: Dejan Stanković je uradio nešto zbog čega i legenda Rusije koja ga voli - traži da Srbina oštro kazne!

Rusija je, otkako je Dejan Stanković preuzeo FK Spartak iz Moskve, prošla od stanja sumnjičavosti prema njegovim trenerskim kvalitetima (jer uvodni rezultati nisu bili dobri), preko istinskog oduševljenja (jer je nedavno savladan i "nesavladavi" šampion), do sleganja ramenima - jer je šampionska trka izgubljena. Srbin se u sedmici za nama pobrinuo za još jednu stvar koja je uzburkala ruske fudbalske strasti. Toliko, da kaznu za njega traži i legendarni Andrej Aršavin.

20. 05. 2025. u 20:00

Komentari (0)

ONA JE NAŠ DIRIGENT: Srpska odbojkašica ostaje u Skandićiju (FOTO)