DOBRE VESTI ZA ZVEZDAŠE: Borjan, Dragović, Degenek i Katai dobili negativan test na koronu
NAVIJAČI Crvene zvezde saznali su dobre vesti. Četvorica fudbalera, Milan Borjan, Aleksandar Dragović, Miloš Degene i Aleksandar Katai dobili su negativan nalaza na virus korona.

FOTO: M. Vukadinović
Ova četvorica igrača uspešno su se oporavili od Kovida, te su pri testiranju dobili negativan nalaz. Klub iz Ljutice Bogdana je pomno pratio stanje i svakodnevno komunicirao sa fudbalerima koji su se pridržavali svih mera i vreme proveli u izolaciji.
Zvezda redovno testira igrače na virus Kovid-19 i tako vrši mere prevencije neophodne za zdravlje svih zaposlenih.
Crveno-bele 16. oktobra očekuje utakmica sa Kolubarom u domaćem šampionatu, a 21. oktobra Zvezda gostuje Midtjilandu u okviru trećeg kola grupne faze Lige Evrope.
BONUS VIDEO: Izjave igrača nakon duela Partizan - Crvena zvezda
Preporučujemo

ŽENA MILANA BORJANA U BOLNICI: "Oteraću vas u zatvor samo da ozdravim"
07. 10. 2021. u 11:00

LAGANO DOLAZI: Tip predlog za "sigurica tiket" sa dve realne kvote
ZA danas smo vam spremili sledeće predloge.
03. 09. 2025. u 07:30

UZNEMIRUJUĆI SNIMAK: Iz penala ubio golmana! (VIDEO)
Sport je zadesila tragedija.
05. 09. 2025. u 15:51

"ON JE SRBIN, I TIME JE SVE REČENO" Ko je Bikovićeva bivša koja je privedena zbog DROGE? "Privlače me huligani!"
Aglaija Tarasova je privedena na moskovskom aerodromu zbog pronalaska narkotika
05. 09. 2025. u 15:39
Komentari (0)