NE POMAŽU NI BAŽDAR NI MOTIKA: Bosna i Hercegovina predvođena napadačem Zvezde savladala orliće u pripremnom meču za Evropsko prvenstvo
MLADA fudbalska reprezentacija Srbije, igrači do 19 godina, doživela je ubedljiv poraz od vršnjaka iz Bosne i Hercegovine u pripremnom meču pred kvalifikacije za odlazak na Evropsko prvenstvo.

FOTO: FSS
Komšije su u Staroj Pazovi slavile sa 3:0, a strelac jednog od golova bio je napadač Crvene zvezde Aleksandar Kahvić, koji je uvršten na spisak60 najvećih talenata svetskog fudbala.
Na toj listi društvo mu pravi i Samed Baždar iz Partizana koji je nastupio za orliće, ali ni on, kao ni krilo minhenskog Bajerna Nemanja Motika, nisu pomogli izabranicima Dejana Brankovića da izbegnu poraz.
Osim Kahvića, strelac, i to dvostruki, bio je napadač splitskog Hajduka Filip Čuić.
Priliku za revanš, orlići će imati za dva dana u Bačkoj Topoli.
Preporučujemo

VLAHOVIĆ ZA PREKID JUVEOVE CRNE SERIJE: Real Madrid je u odličnom ritmu, a niz pobeda kod kuće uliva strah u kosti svim protivnicima
Real Madrid i Juventus sastaju se u velikom evropskom klasiku koji uvek nosi posebnu težinu, bez obzira na formu ili trenutni položaj u grupi.
22. 10. 2025. u 08:34

ĐOKOVIĆ DONEO ŠOK ODLUKU: Ovo je malo ko očekivao pred kraj sezone
Novak Đoković jedoneo odluku koja će mnoge razočarati.
21. 10. 2025. u 20:03 >> 21:47

GOVORIO SAM "NEMOJ", NIJE ME POSLUŠAO: Hasan prodao kuću, sin mu se kockao - "To su zlatni geni"
“Nemoj to sine, tata je prošao sve”
22. 10. 2025. u 10:27
Komentari (0)