POZNATO KO SUDI SRBIJI PROTIV AZERBEJDŽANA: Evo ko će "orlovima" deliti pravdu na važnoj utakmici
SRBIJA utakmicom protiv Azerbejdžana u utorak 20.45 dočekuje Azerbejdžan u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo koje se 2022. godine održava u Kataru. Poznato je i ko će suditi taj meč.
FOTO: M. Vukadinović
Pravdu će na stadionu "Rajko Mitić" deliti Belgijanac Erik Lambrehts, koji se nalazi na FIFA listi, još od 2014. godine. Do sada je sudio na 17 međunarodnih utakmica, ali nijednom srpskim ekipama.
Njegovi pomoćnici biće takođe Belgijanci, Rajan Vanizer i Džo de Virt. U VAR sobi biće, Laurens Vizer i Džonatan Lardo.
Srbija je juče ostvarila važnu pobedu protiv Luksemburga i nastavila trku sa Portugalom za prvo mesto u grupi, koje direktno vodi na Mundijal.
BONUS VIDEO: RAT NAVIJAČA: Haos u Francuskoj - Pristalice Lila ponovo u centru pažnje
Preporučujemo
"POSTOJE PROBLEMI VAN TERENA" Dušan Vlahović je junak Srbije, ali u Italiji...
10. 10. 2021. u 12:22
SRBIJA MOŽE NA DVA NAČINA U KATAR: Evo šta nam je potrebno da izborimo plasman na SP
10. 10. 2021. u 08:25
"DOZOVITE SE PAMETI!" Tajmaut Željka Obradovića na 26 razlike koji će se pamtiti (VIDEO)
09. 10. 2021. u 21:01
SPEKTAKL! Lalatovićev Pazar protiv "njegove" Zvezde za mesto u polufinalu Kupa Srbije
APSOLUTNI derbi četvrtfinala Kupa Srbije biće odigran u Novom Pazaru gde će istomeni tim na "Gradskom stadionu" ugostiti Crvenu zvezdu (14.45).
05. 03. 2026. u 07:00
CEO SVET U ŠOKU! Evo šta su uradile fudbalerke Irana na prvoj međunarodnoj utakmici otkako su Amerika i Izrael napali njihovu zemlju (VIDEO)
Dok traje napad na Iran, koji su započeli SAD i Izrael, ali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... Ali, malo ko je očekivao ono što su uradile iranske fudbalerke.
03. 03. 2026. u 15:54
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)