SUAREZ PRIČAO SA MESIJEM O DOLASKU U ATLETIKO: Simeone otkrio koliko su "jorgandžije" bile blizu da dovedu Argentinca
LIONEL Mesi je napustio Barselonu i prešao u PSŽ, ali francuski klub nije jedini koji je bio zainteresovan za sjajnog Argentinca.

FOTO: AP
Naime, trener Atletiko Madrida Dijego Simeone pokušao je preko Luisa Suareza, inače velikog Mesijevog prijatelja, da privoli 34-godišnjaka iz Rosarija da obuče dres "jorgandžija".
- Nisam zvao Lea, ali jesam Luisa da ga pita kako je i sviđa li mu se ideja, odnosno postoji li i najmanja mogućnost da dođe u Atletiko. Sveukupno trajalo je tri sata, PSŽ je već ranije odlučio da će da ga dovede - priznao je Simeone, pa nastavio:
- Nikad se nije pojavila šansa da sarađujem sa Mesijem. Pre odlaska u PSŽ bio je u Barseloni, a ja u Atletiku, a nismo se sreli ni kao igrači u nastupima za argentinsku reprezentaciju.
Potom je izneo svoje mišljenje o tome koji klub je najbolji za Mesija.
- Ako me pitate u kom bi klubu trebalo da igra, reći ću u onom koji želi da pobeđuje i koji zna što je potrebno za to. Nije važna pozicija na kojoj on igra, važno je da je ekipa posložena za pobede. Ne treba razmišljati o njemu, već o timu - zaključio je Simeone.
Podsetimo, Leo je ove sezone za PSŽ postigao samo jedan gol i to u pobedi protiv Mančester sitija (2:0) u Ligi šampiona.
BONUS VIDEO: RAT NAVIJAČA: Haos u Francuskoj - Pristalice Lila ponovo u centru pažnje
Preporučujemo

SJAJNE VESTI ZA SRBIJU: Posle pobede nad Azerbejdžanom nova radost za Piksijeve "orlove"
13. 10. 2021. u 09:00

"SANjAM PRVO MESTO, ALI ONAJ ĐOKOVIĆ...": Danil Medvedev otvorio dušu kao retko kad
12. 10. 2021. u 17:21

DRAMA, PA RADOST! Srbija slavi čudesnog Vlahovića, sledi "finale" sa Ronaldom i Portugalcima!
12. 10. 2021. u 15:12 >> 22:39

FINALE PRE FINALA: Da li će sreća konačno pogledati Atletiko ili će Real ponovo eliminisati "jorgandžije" u Ligi šampiona?
PRVI meč najvećeg derbija osmine finala Lige šampiona biće odigran od 21.00 na "Santijago Bernabeu" gde će koplja ukrstiti gradski rivali Real i Atletiko Madrid.
04. 03. 2025. u 07:20

KAKAV SPISAK "ORLOVA"! Dragan Stojković Piksi odabrao fudbalere za odlučujuće mečeve koje reprezentacija Srbije igra u baražu
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković saopštio je koje je igrače pozvao za mečeve sa Austrijom u baražu Lige nacija.
04. 03. 2025. u 13:05 >> 13:27

"HOĆU EUTANAZIJU" Vedrana Rudan donela odluku: "Rekla sam deci da je gotovo, neću da umirem na rate"
ZA lečenje joj je bilo potrebno dosta novca, a deo je stigao iz Srbije, od direktora izdavačke kuće koja objavljuje njena dela.
03. 03. 2025. u 09:53
Komentari (0)