KADA TADIĆ IGRA DOBRO AJAKS POBEĐUJE: Srbin upisao dve asistencije (VIDEO)

16. 10. 2021. u 21:20

REPREZENTATIVNA pauza je prošla, a raduje što srpski fudbaleri ovog vikenda pogađaju i asistiraju.

КАДА ТАДИЋ ИГРА ДОБРО АЈАКС ПОБЕЂУЈЕ: Србин уписао две асистенције (ВИДЕО)

Nakon Mitrovića i Milinković-Savića koji su tresli mreže Dušan Tadić je imao učinak od dve asistencije u pobedi nad Herevenom (2:0)

Timovi su bili prilično izjednačeni tokom prvog poluvremena, navikli smo da Ajaks uglavnom diktira tempo utakmice, tako je bilo i ovoga puta. Aler je na asitenciju Tadića u 24. minutu zatresao mrežu domaćina.

Rezervista Neres je samo 10 minuta  nakon ulaska u igru iskoristio sjajan centrašut kapitena Srbije i tako obezbetio nova tri boda timu iz Amsterdama.

Dušan Tadić sa ove dve asistencije ima učinak od četiri gola i sedam asistencija na devet utakmica.