ODLAZAK "NESPOSOBNE GLAVICE KUPUSA": Navijačima NJukasla konačno se ispunila želja, ali ko menja Brusa?
NAVIJAČIMA Njukasla ispunila se prva želja posle preuzimanja kluba od strane Saudijskog državnog fonda - raskinut je ugovor sa menadžerom Stivom Brusom.

foto: epa
Iskusni stručnjak tim sa severa Engleske predvodio je od 2019. godine i sa klubom je zauzeo 12. i 13. poziciju u Premijer ligi.
Ove sezone Njukasl igra slabo, jer je posle osam kola na začelju tabele sa samo tri boda.
Navijači „svraka” nikad nisu voleli nekadašnjeg fudbalera Mančester junajteda i jedva su čekali da mu vide leđa.
Bio je meta uvreda navijača crno-belih sa severa Engleske, a poslednji nadimak koji su mu dali bio je "nesposobna glava kupusa".
- Mislim da je ovo moj poslednji posao u fudbalu. Nije bilo lako slušati uvrede navijača koji su želeli da ne uspem na ovom poslu - rekao je Brus nekoliko minuta nakon objave da nije više menadžer „svraka”.
Posle odlaska Brusa postavlja se pitanje njegovog naslednika, a kako prenose engleski mediji, novi vlasnici kluba iz Saudijske Arabije angažovaće Paula Fonseku.
Portugalac je u maju otišao iz Rome i od tada je bez kluba. Sudeći po komentarima na društvenim mrežama, navijači ne bi imali ništa protiv njegovog dolaska, mada bi više voleli da na klupi vide njegovog zemljaka Murinja ili Rafu Beniteza, a pominju se i imena Franka Lamparda i Stivena Džerarda.
Preporučujemo

KONTE I PETRO-DOLARI DONOSE TITULU: Ko će biti menadžer novog, super bogatog Njukasla?
07. 10. 2021. u 17:14

PREMINUO DRAGAN PANTELIĆ: Odlazak legendarnog golmana Radničkog i reprezentacije
20. 10. 2021. u 09:05

RATNIK BJELICA DONEO POBEDU GOLDEN STEJTU: Lebron i Lejkersi na kolenima (VIDEO)
20. 10. 2021. u 08:21

LAGANO DOLAZI: Tip predlog za "sigurica tiket" sa dve realne kvote
ZA danas smo vam spremili sledeće predloge.
03. 09. 2025. u 07:30

PRENOS, SRBIJA - FINSKA: Frka na Evrobasketu!
Srbija i Finska igraju večeras utakmicu osmine finala Evropskog prvenstva u košarci, a taj nokaut meč sa Evrobasketa 2025 možete uživo da pratite uz prenos na portalu "Novosti".
06. 09. 2025. u 20:05 >> 20:15

GLUMICA I RANIJE IMALA PROBLEMA SA ZAKONOM? Burne reakcije Rusije na hapšenje Bikovićeve bivše, zahteva se STROGA kazna
LEPOTICA iz Sankt Peterburga, koja se proslavila dramom "Led", za oko nam je zapela zahvaljujući romansi sa partnerom iz pomenutog filma, popularnim srpskim glumcem koji je i u Rusiji izgradio zavidnu karijeru.
06. 09. 2025. u 11:32
Komentari (0)