HALAND OZBILJNIJE POVREĐEN: Borusija do kraja godine bez najboljeg igrača
NAJBOLjI fudbaler Borusije iz Dortmunda Erling Haland zbog povrede će pauzirati do kraja godine, prenose nemački mediji.
Foto: EPA-EFE/FRIEDEMANN VOGEL/POOL
Iako se u prvi mah činilo da sjajnog napadača očekuje kraća pauza, povreda kuka je ozbiljnije prirode i zahteva duži odmor.
Borusija će bez njega probati da se plasira u osminu finala Lige šampiona, dok će selekcija Norveške biti oslabljena u duelima protiv Letonije i Holandije koji odlučuju o plasmanu na Svetsko prvenstvo u Kataru.
Haland je u izvanrednoj formi ove sezone i na 10 utakmica u svim takmičenjima zabeležio je 13 golova i četiri asistencije.
Preporučujemo
BOLNICA U DORTMUNDU: Haland ponovo povređen, odsustvuje nekoliko nedelja
22. 10. 2021. u 14:07
JOVIĆ PONOVO TRENIRA: Napadač Reala u konkurenciji za tim protiv Osasune
25. 10. 2021. u 22:25
MADAR JE MVP: Plej Partizana najkorisniji igrač petog kola ABA lige!
25. 10. 2021. u 22:17
KRIZA GRAĐANA, ŠANSA ZA NORVEŽANE: Ranjena zver stiže na sever Evrope
PREDSTOJEĆI duel u Ligi šampiona između Bodo Glima i Mančester sitija na „Aspmira” stadionu donosi zanimljiv okršaj ekipa koje se nalaze u potpuno različitim formama i takmičarskim situacijama.
20. 01. 2026. u 08:24 >> 10:05
DONALD TRAMP I CELA AMERIKA U ŠOKU: Ni Srbin nije sprečio najneverovatniju sportsku senzaciju svih vremena
Zamislite da od rođenja navijate za Zvezdu ili Partizan, da ste pritom rođeni na Autokomandi, da ste pored stadiona voljenog kluba i odrastali, gledali ga i navijali za njega svim srcem, ali da voljeni klub nije hteo ni da vas pogleda, čak ni da pristane da volontirate u njemu. Nešto slično se desilo jednom momku o kome danas priča cela Amerika. A čak ni Srbin koji je čudo napravio - nije uspeo da ga spreči u tome. I to pred očima cele nacije, a i Donalda Trampa, američkog predsednika, u loži.
20. 01. 2026. u 16:16
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (0)