IDU SRBI, DIŽU TRI PRSTA: "Orlovi" se prošetali prestonicom Portugalije, i to kako (VIDEO)

Дарко Николић
Darko Nikolić

14. 11. 2021. u 16:26

Portugal i Srbija igraju večeras utakmicu koja odlučuje o direktnom putniku na Mundijal, a uoči tog meča naši "orlovi" su rešili da prošetaju ulicama i priobalnim predelima Lisabona.

ИДУ СРБИ, ДИЖУ ТРИ ПРСТА: Орлови се прошетали престоницом Португалије, и то како (ВИДЕО)

Foto: Printskrin/Twitter/@FSSrbije

 

Rasterećeni, nasmejani, a svi kao jedan...

U takvom raspoloženju srpski reprezentativci su, predvođeni selektorom Draganom Stojkovićem Piksijem, prošetali lisabonskim ulicama.

Usput se dešavalo i da dižu tri prsta, kao što možete da vidite u snimku koji je pred vama, a stizali su i da urade malo istezanja pred "meč generacije", kao i u da uživaju u čarima nekih od sportova na pesku.

Podsetimo, Kristijanu Ronaldu i drugovima iz portugalske reprezentacije koja je aktuelni prvak Evrope dovoljan je i bod da se direktno plasiraju na Mundijal, a naši moraju da pobede - inače odlaze u dodatne kvalifikacije. 

Meč Portugalija - Srbija igra se od 20.45, a prenos možete uživo da pratite uz portal "Novosti".

BINUS VIDEO: SLOBODNI ASOVI: Mogući transferi koji će promeniti fudbal!

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SRBIJA POSLE SKANDALA I DRAME ISPALA SA EVROBASKETA! Senzacija, Finska izbacila orlove sa Evropskog prvenstva!

SRBIJA POSLE SKANDALA I DRAME ISPALA SA EVROBASKETA! Senzacija, Finska izbacila "orlove" sa Evropskog prvenstva!

Košarkaška reprezentacija Srbije je eliminisana sa Evropskog prvenstva, a plasman među osam najboljih ekipa Evrobasketa 2025 onemogućio je poraz od Finske. Konačan rezultat, 86:92, epilog je burnih dešavanja, na momente i skandaloznih. Ipak, nema se šta zameriti samim pobednicima - oni su muški, borbenijom i, pre svega, koncentrisanijom igrom, uz neverovatan broj ofanivnih skokova protiv više ekipe - izbacili glavnog favorita za zlato. Istina, problemi s kojima su se naši suočili (povrede kapitena Bogdanovića, pa Tristana Vukčevića, koji nije igrao ovoga puta, a usred meča i peh Dobrića, te nastup rovitog Avramovića) nisu bili mali, ali malo ko je očekivao da će ekipa iz zemlje košarke - ispasti sa Evrobasketa već u osmini finala, i to od suparnika koji se nikako ne svrstava u košarkaške supersile. To se i dogodilo.

06. 09. 2025. u 22:50 >> 22:50

Komentari (1)

EUROBASKET 2025 DOBIJA NOVU DIMENZIJU UZ OVU PONUDU