NOVAK O PRIJATELJSTVU SA ZLATANOM: "Živa je fudbalska legenda, ispisao je istoriju"
NOVAK Đoković i Zlatan Ibrahimović jako su dobri prijatelji. Svoju saradnju produbili su u Torinu gde je as milana posedio nedavno Srbina tokom ATP finala.
FOTO: Printskrin/Tviter/ATP finals
Novak Đoković je još jednom potvrdio koliko ceni Zlatana Ibrahimovića.
- Veliki sam fan fudbala. Ibrahimović je moj prijatelj poslednjih 10 godina. Znamo se dobro, pričamo isti jezik. On je poreklom sa naših prostora, on je živa legenda fudbala, ispisao je istoriju. Dobri smo prijatelji. Uvek je sjajno videti ga. Prate ga milioni ljudi. Dobro je što donosi publicitet i našem sportu. Zabavljali smo se, pevali smo, snimili nekoliko videa, popričali... Nadam se da ćemo se videti opet uskoro i da ću ga gledati kako igra.
Ne prati pomno Nole najvažniju sporednu stvar na svetu...
- Nemam vremena zbog tenisa često da gledam fudbal. Najviše pratim fudbal, a kada sam u SAD trudim se da pogledam NBA utakmicu - rekao je Đoković.
BONUS VIDEO
Preporučujemo
LEGENDA PARTIZANA ŽIVI AMERIČKI SAN: Za Petra Božića je ovo samo početak (VIDEO)
17. 11. 2021. u 17:25
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KO ĆE U EVROPU? Gent i Genk biju bitku za mesto u Ligi konferencija
OBRAČUN dva belgijska velikana na "Planet grup areni" (18.30) odlučiće o tome ko će iduće godine zauzeti mesto u trećem najjačem UEFA takmičenju.
31. 05. 2026. u 07:30
HRVATSKA U ŠOKU: Ono što je osvanulo u Splitu zapanjilo je sve Hrvate (FOTO)
U najnovije vesti iz Hrvatske "upletena" je i Srbija.
31. 05. 2026. u 19:03
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)