TUČA GROBARA U NIŠU: Ovo niste mogli da vidite u TV prenosu (VIDEO)
JUČE su, u okviru osmine finala fudbalskog Kupa Srbije, u Leskovcu viđene nemile scene na tribinama. Naime, tokom utakmice Partizan - Dubočica došlo je do opšte tuče navijača na severnoj tribini.
Foto: Printskrin
U jednom trenutku došlo je do fizičkog obračuna i jedan snimak se „zavrteo“ na društvenim mrežama.
Kako se navodi, nezvanično, do tuče je došlo jer južna tribina nije dozvolila da Grobari iz Leskovca okače svoju zastavu.
Barem tako tvrdi stranica Balkanski navijači, koja prati dešavanja na ultras sceni.
Partizan je sa 1:0 otišao u četvrtfinale, jedini gol postigao je Marko Milovanović.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ANĆELOTI I BRAZIL U PROBLEMU: Nejmar zbog povrede i dalje van terena i trenažnog procesa
NA stadionu Hantington Bank Fild u Ohaju, Brazil i Egipat igraju prijateljski meč u sklopu poslednjih priprema za Svetsko prvenstvo.
06. 06. 2026. u 07:00
CEO IZRAEL U ŠOKU: Ne može da veruje šta se dešava u Tirani! (VIDEO)
Svetsko prvenstvo u fudbalu "samo što nije", a najnovije vesti - prilično su burne.
06. 06. 2026. u 12:41 >> 17:07
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (1)