"STARI LISAC POPUT NJEGA NAM UVEK TREBA!" Dejan Stanković priželjkuje brz oporavak kolege

Fudbaleri Crvene zvezde su savladali Napredak u okviru 19. kola Superlige Srbije rezultatom 2:0, a utiske posle gostovanja u Kruševcu šef stručnog štaba prvaka države istakao je da nije bilo lako.

СТАРИ ЛИСАЦ ПОПУТ ЊЕГА НАМ УВЕК ТРЕБА! Дејан Станковић прижељкује брз опоравак колеге

FOTO: FK Crvena zvezda

Dejan Stanković je istakao da je meč bio veoma dobar, a da je on naročito zadovoljan kako su crveno-beli odigrali prvih 45 minuta.


- Bilo je ovo teško gostovanje, a čestitao bih i Napretku na igri. Mislim da smo u prvom poluvremenu imali inicijativu, mogli smo postići i gol više, na kraju smo dali dva. U drugom poluvremenu je rival izašao više i u prvih dvadesetak minuta nam stvorio nekoliko prilika. Bila je dobra utakmica i lično sam zadovoljan, pogotovo prvim poluvremenom, u nastavku smo se malo i "štedeli", usled napornog ritma u kom smo i zbog svega onog što nas čeka, počeo je Stanković.

FOTO: AP


 
Brz povratak na klupu poželeo je kolegi Milanu Đuričiću Đumiju, treneru kruševačkog Napretka, koji je zbog zdravstvenih tegoba propustio ovu utakmicu.
 
- Želim mu da se što pre vrati na klupu. "Stari lisac" poput njega koji dobro zna svoj posao nam uvek treba. Mnogo puta se izborio - izboriće se i sad, istakao je Stanković, a prenosi klupski sajt FK Crvena zvezda.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

OBJAVLJENE TAČNE ADRESE U EU: Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu Čeka se reakcija Moskve

OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve

NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.

13. 07. 2026. u 12:47

Komentari (0)

NISAM RAZMIŠLJAO O POVRATKU, BIO SAM SREĆAN U PARTIZANU! Željko Obradović o dolasku u Panatinaikos