PRVO POJAČANJE STIGLO NA ČAIR: Još jedan Japanac u Radničkom
PRVI novajlija u Radničkom u ovom prelaznom roku je stranac. Dres Nišlija zadužio je Japanac Risouke Nagasava.
FOTO: FK Radnički Niš
Omaleni Nagasava ima 23 godine, visok je 162 centimetra, krilni je napadač, a igrao je za reprezentacije svoje zemlje do 16, 17 i 18 godina.
Ponikao je u Gamba Osaki, a u seniorskoj karijeri je igrao za Nigata Singapur i Puket Siti sa Tajlanda.
Krase ga brzina i prodornost, a podjednako dobro se služi sa obe noge. Poseduje ozbiljan talenat i trebalo bi da predstavlja ozbiljno pojačanje za Nišlije.
Radnički ima odlično iskustvo sa Japancima. Rioeji Mićibući je jedan od značajnijih igrača u aktuelnom timu, dok je Riota Noma igrao za Radnički od 2017. do 2020. godine, ostavio neizbrisiv trag i bio učesnik u najvećim uspesima u novijoj istoriji kluba.
- Znam gde dolazim i znam kakav status su ovde uživali moji zemljaci Riota Noma i Rioeji Mićibući. Sa Mićibućijem ću sada biti saigrač i to mi veoma znači, jer će mi olakšati period adaptacije. Njih dvojica su ovde postavili visoke standarde, a ja ću pokušati da ih dostignem i prestignem. Trudiću se da pomognem ekipi i da profesionalnim odnosom dobijem naklonost navijača - rekao je Nagasava.
BONUS VIDEO: Ovo su fudbaleri sa najvećim zaradama
Preporučujemo
MOŽE LI ĐOKOVIĆ NA VIMBLDON? Boris Džonson: "Igrao sam s njim tenis, stvarno je dobar"
10. 01. 2022. u 18:06
SAKRAMENTO "LEŽI" NIKOLI JOKIĆU: Najbolji igrač današnjice obožava da igra protiv Kingsa
NOVO dominantno izdanje najboljeg košarkaša današnjice očekujemo na večerašnjem meču Sakramenta i Denvera koji se sastaju u "Golden 1 centru" četiri sata posle ponoći.
11. 12. 2025. u 13:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
KRAH - IBRAHIMOVIĆ OSTAJE BEZ NOVCA: Uložio milione u novi biznis - sve propalo
ZLATAN Ibrahimović je započeo biznis koji ne ide onako kako je planirano.
11. 12. 2025. u 11:24
Komentari (0)