BORJAN KASNI NA PRIPREME ZVEZDE: Kapiten crveno-belih mora u izolaciju zbog pozitivnog testa na koronu
KAPITEN Crvene zvezde Milan Borjan neće početi pripreme za drugi deo sezone sa ekipom, pošto je dobio pozitivan test na korona virus, potvrđeno je Tanjugu.
FOTO: M. Vukadinović
Borjan se oseća dobro, ali shodno protokolima nalazi se u izolaciji.
On je prošlog meseca posle sukoba sa trenerom Dejanom Stankovićem najavio odlazak, ali su iz kluba poručili da mu to neće biti dozvoljeno.
Preporučujemo
POZNATI ZVEZDINI PROTIVNICI U ANTALIJI: Šahtjor najjači rival rveno-belih
07. 01. 2022. u 22:52
NAVRATILOVA O NOVAKU: "Đoković je lider i divim mu se, ali mora dati primer"
12. 01. 2022. u 12:52
INTER ČUVA PRVO MESTO: "Neroazuri" ne bi smeli imati problema protiv rivala sa dna tabele
ZANIMLjIVA trka za Skudeto mogla bi da dobije novu dimenziju već na otvaranju 22. kola Serije A, kada vodeći Inter u petak uveče na "San Siru" (20.45) dočekuje Pizu, ekipu koja se nalazi na pretposlednjem mestu tabele.
23. 01. 2026. u 09:40
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)