UŽASNA SCENA U ZAGREBU: Navijač Dinama preminuo nakon što se srušio na Maksimiru na početku meča
Jedan navijači Dinama preminuo je nakon što mu je pozlilo na Maksimiru tokom utakmice Lige Evrope između zagrebačkog kluba i Sevilje.
FOTO: Arhiva novosti
"Muškarac za kog nezvanično doznajemo da je '58. godište srušio se odmah na početku meča.
Brzom intervencijom medicinske sestre koja je bila u blizini i policijskih službenika pružena mu je prva pomoć. Zatim je postupanje preuzela medicinska ekipa, no muškarac je nažalost preminuo u bolnici", prenosi "Večernji list".
Taj hrvatski list ovome dodaje i izjavu trenera Dinama, Željka Kopića:
- Želim da izrazim saučešće porodici našeg preminulog navijača, rekao je Kopić, a saučešće je izrazio i Dinamo.
Preporučujemo
USTAŠKI PIR U ZAGREBU! Navijači Dinama zgrozili svet usred sukoba Rusije i Ukrajine
24. 02. 2022. u 20:21 >> 21:01
ZVEZDA NA KORAK OD EVROPSKOG PROLEĆA: Malme bez motiva, crveno-beli love ključne bodove u Švedskoj
Crvena zvezda gostuje Malmeu u četvrtak uveče na stadionu "Eleda" (18.45) u okviru sedmog kola ligaške faze Lige Evrope, u meču koji za domaćina nema rezultatski značaj, dok bi srpski šampion pobedom praktično osigurao plasman u nokaut fazu.
22. 01. 2026. u 07:00
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)