TRAGEDIJA: Bivši golman Partizana pokušao samoubistvo?
Fudbaler se nalazi u teškom stanju
Foto: FK Partizan
Crnogorski golman M. B. (37) koji je svojevremeno nastupao za Partizan pokušao je samoubistvo.
Kako Telegraf nezvanično saznaje, on je navodno pucao sebi dva puta u grudi i jednom u butinu i nalazi se u teškom stanju.
Pronađen je sa nekoliko prostrelnih rana.
BONUS VIDEO - Novak i Jelena u ludom noćnom provodu
Preporučujemo
STAHOVSKI SE POKAJAO: Moja žena je Ruskinja i za nju je ovo bila izdaja
08. 03. 2022. u 11:46
"ZVEZDANA TERZIĆA ČEKAM NA SUDU": Dragan Stojković Piksi nije mogao više da ćuti
08. 03. 2022. u 13:00
EKSPRES ODGOVOR SA "MARAKANE": Dragan Stojković nastavlja da maltretira Zvezdu
08. 03. 2022. u 13:59
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za petak
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila sledeće predloge.
14. 11. 2025. u 07:00
SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! "Orlovi" izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca
Fudbalska reprezentacija Srbije nije uspela da pobedi Englesku na Vembliju, pa je usled poraza od 2:0 postalo definitivno poznato da iz svoje kvalifikacione grupe neće otići ni direktno na Svetsko prvenstvo, ni u baraž, što je obezbedila Albanija pobedom u Andori (1:0). Ipak, šansa za "orlove" postoji - i to minimalna - da budu među četiri najbolje ekipe u Ligi nacija koje se nisu kvalifikovale kroz kvalifikacione grupe. Trenutno, ta četiri mesta zauzimaju Vels, Rumunija, Švedska i Severna Irska, a samo srećan splet okolnosti može našu selekciju da "ugura" u tu malu grupu koja "bočnim putem" ide u baraž.
13. 11. 2025. u 22:39 >> 22:40
Darko naveo ŠEST stvari o životu u Nemačkoj o kojima se ćuti: Razbio veliki mit, pa otkrio zbog čega POLICIJA ume da dođe na vrata
DARKO Tešić, koji stoji iza popularnog Instagram profila „Balkanac u Nemačkoj“ nedavno je objavio video koji je privukao veliku pažnju pratilaca, a u njemu na duhovit i iskren način deli svoja zapažanja o životu u Nemačkoj.
13. 11. 2025. u 18:15
Komentari (0)