ORGANIZATORI DONELI KONTROVERZNU ODLUKU "Delije" i navijači Rendžersa navijaju sa iste tribine
ZVEZDA sutra u osmini finala Lige Evrope na Ajbroks parku gostuje Rendžersu (21.00), a organizatori meča doneli su nesvakidašnju i pomalo kontroveznu odluku.
foto: EPA
Kako prenosi "Informer"navijači crveno-belih i "policajci" biće smešteni na istoj tribini. Neće ih razdvajati ni zaštitna ograda, već je sve prepušteno redarima i organima reda.
Poznato je da su zakoni na Ostrvu strogi, te na tribinama vlada mir. Eksesi navijača kažnjavaju se novčano i višegodišnjim zatvorskim kaznama.
Kada se tome doda i duga zabrana prisustva na sportskim manifestacijama u Velikoj Britaniji, obično godinu dana ili dve, sve zavisi od težine načinjenog prestupa, organizatori utakmica se vode zdravim razumom publike, kao i da će u četvrtak na Ajbroks parku duel proći bez incidenata.
Prema najavama organizatora, a to je u ovom slučaju Glazgov Rendžers, na tribinama stadiona Policajaca očekuje se oko 500 najvatrenijih pristalica Crvene zvezde.
Podsetimo, revanš meč na stadionu "Rajko Mitić" igra se 17. marta, od 18:45.
BONUS VIDEO: DEVOJČICE ŽELE DA IGRAJU FUDBAL: Tim menadžerka ženske fudbalske selekcije Bojana Veselinović
Preporučujemo
HOĆE LI ĐOKOVIĆ ZAIGRATI U INDIJAN VELSU? Srbin dobio rivale, ali neizvesnost još traje
09. 03. 2022. u 08:46
JOKIĆEVA OSVETA! Nikola se nameračio da velikom rivalu pokaže gde mu je mesto!
VEČERAS nas očekuje duel između Nagetsa i Tandera, a mi očekujemo da će Jokić biti posebno motivisan zbog dešavanja na poslednjem meču ovih timova.
09. 03. 2026. u 12:30
ŠTA ĆE REĆI JELENA?! Evo šta je Arina Sabelnka radila Novaku Đokoviću u Indijan Velsu (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za ATP Indijan Vels 2026, turnir na kome danas nastupa i Novak Đoković, nisu uobičajene.
09. 03. 2026. u 15:39
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)