SJAJAN GEST BOLONJE: Klub spremio novi ugovor za Mihajlovića
FUDBALSKI svet je uzdrmala vest da se srpskom treneru Siniši Mihajloviću vratila leukemija. Njegov klub Bolonja odlučila je da stane uz svog stratega.

FOTO: AP/Tanjug
Naime, kako prenosi novinar Nikolo Šira ekipa sa "Renato Del'Are" odlučila je da Mihi ponudi novi ugovor koji bi trajao do 2024. godine.
Ipak, sve vezano za fudbal je u ovom trenutku u drugom planu. Najvažnija je Sinišina borba za bolešću i da što pre pobedi i ponovo bude na terenu.
Nakon što je Mihajlović objavio da mu se bolest vratila, stiglo je preko 700 poruka podrške, prenosi "Gazeta delo Sport".
BONUS VIDEO: Piksi saopštava spisak reprezentativaca ze predstojeće prijateljske utakmice
Preporučujemo

KECMANOVIĆ GAZI KROZ MAJAMI: Srpski teniser očitao lekciju devetom igraču sveta
26. 03. 2022. u 21:34

NOVI NAPADI NA NOVAKA! "Đoković je poremetio sve, nadam se da se ovo neće više ponoviti"
27. 03. 2022. u 09:01

"NOVAK JE NEVEROVATNO GLADAN"! Vilander: Đoković će biti favorit na Rolan Garosu
27. 03. 2022. u 12:43

PARTIZAN TRAŽI PRAVDU I PROLAZ: "Parni valjak" večeras sprema senzaciju usred Edinburga
FUDBALERI Partizana će večeras pokušati da urade "nemoguće" i nadoknade dva gola zaostatka protiv Hibernijana na "Ister roudu" u revanš utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija.
14. 08. 2025. u 07:20

CRNOGORCI U ŠOKU: Pomislili za kolonu autobusa da je stigla velika međunarodna vatrogasna pomoć, a ono...
Najnovije vesti iz Crne Gore, a koje se tiču velikih požara zbog koji je i Srbija poslala pomoć ne bi li se vatrena stihija obuzdala, iznenadile su ceo Balkan. Na momenat i nasmejale zbog jedne pogrešne procene.
14. 08. 2025. u 17:22

SRBIN ČUVAO KLINTONA: Bivši predsednik ostao zatečen - posle svađe saznao Ajkulino poreklo: "Osećao sam da mi ne može ništa" (FOTO)
ČOVEK koji je čuvao Madonu, princa Harija, Bijonse i Naomi Kembel potiče iz stare beogradske porodice.
14. 08. 2025. u 07:43
Komentari (0)