SALERNO PODRHATAVA: Posle Riberija još jedno zvučno ime stiže u Salernitanu?

Časlav Vuković

24. 05. 2022. u 20:40

SALERNITANA je uspela da ostane u Seriji A i sada kreće u jačanje tima za narednu sezonu i to veoma ambiciozno.

САЛЕРНО ПОДРХАТАВА: После Риберија још једно звучно име стиже у Салернитану?

Foto: EPA-EFE/Peter Powell

Sportski direktor ekipe iz Salerna Valter Sabatini je prošle godine doveo Frenka Riberija koji je juče produžio ugovor, a za ovo leto je spremio još jedno zvučno ime u svetu fudbala.

Kako javljaju italijanski mediji na "čizmu" bi mogao da se vrati Edinson Kavani. Iskusnom Urugvajcu za nešto više od mesec dana ističe ugovor sa Mančester junajtednom i Salernitana to želi da iskoristi.

Rimska "Republika" navodi da 35-godišnji napadač ima nekoliko opcija za nastavak karijere, ali povratak u Italiju mu deluje veoma interesantan.

Takođe, ističe se da Sabatini ima odličan odnos sa Kavanijem i to bi mogla da bude karta na koju će igrati tim koji sa klupe predvodi Davide Nikola.

BONUS VIDEO: Radnički sa Nišlijama slavi ulazak u Evropu

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
A POSLE HAOSA NA MARAKANI... Evo šta je Vladimir Stojković sada doživeo

A POSLE HAOSA NA MARAKANI... Evo šta je Vladimir Stojković sada doživeo

Kada su minulog vikenda Crvena zvezda i Radnički 1923 iz Kragujevca igrali u prvenstvu Srbije, mnogo vesti vezanih za tu utakmicu ticalo se navijačkog haosa koji je obeležio pomenuti duel, jer je golman Vladimir Stojković bio na meti "delija", kao neko ko je svojevremeno branio Zvezdin gol, a potom uz parolu na majici "Oprostite mi ružnu prošlost" stigao i u Partizan. Dva dana posle te utakmice, bivši reprezentativni čuvar mreže opet je u žiži javnosti.

01. 10. 2025. u 13:11

Komentari (0)

SPEKTAKL KOJI ĆE GLEDATI CELI SVET: Barselona dočekuje akutelnog šampiona Evrope!