RADNIČKI BLIZU OPSTANKA U SUPERLIGI: Ubiparip doneo Kragujevčanima pobedu protiv Železničara

Č. V.

25. 05. 2022. u 19:51

FUDBALERI Radničkog iz Kraguejvca pobedili su Železničar u Smederevu sa 3:1 u prvom meču baraža i načinili važan korak ka opstanku u Superligi Srbije.

РАДНИЧКИ БЛИЗУ ОПСТАНКА У СУПЕРЛИГИ: Убипарип донео Крагујевчанима победу против Железничара

Izabranici Nenada Lalatovića uspeli su posle pola sata igre da dođu do 2:0 zahvaljujući Voju Ubiparipu koji je postigao oba pogotka.

Nastavili su gosti sa dobrom igrom i nagrađeni su i trećim golom koji je bio delo Nedeljka Piščevića u 61. minutu.

Ekipa iz Pančeva je uspela da smanji rezultat u 79. minutu kada je bivši igrač Partizana Petar Gigić pogodio sa bele tačke.

Druga utakmica ovih timova na programu je u nedelju u Kragujevcu.

BONUS VIDEO: Navijači Zvezde na ulicama Beograda slavili titulu