SENZACIONALAN TRANSFER U LAZAREVCU: Bivši reprezentativac Hrvatske pojačao Kolubaru (FOTO)
ANTE Vukušić, izdanak škole fudbala splitskog Hajduka i nekadašnji reprezentativac Hrvatske, pojačao je lazarevačku Kolubaru.

FOTO: Printskrin/Instagram/FKKolubara1919
Superligaš je tu vest obelodanio na svom Instagram nalogu, a napadač dolazi u Srbiju nakon velikog internacionalnog iskustva.
U Hajduk je stigao 2007. godine kao 16-godišnjak, a tokom mandata u splitskom velikanu prošao je sve mlađe kategorije hrvatske reprezentacije, a upisao je nastup i u seniorskoj selekciji.
Iz Hajduka je otišao u Peskaru, odakle je išao u Švajcarsku i Belgiju, pa u Nemačku, a između ostalog nastupao je i u Poljskoj, Sloveniji i Rumuniji. Prethodnu sezonu proveo je u Bosni i Hercegovini, u ekipi Tuzla Siti.
BONUS VIDEO VLAHOVIĆ NOVI REKORDER: Pet najvećih transfera srpskih fudbalera
Preporučujemo

SINER IGRA U ŽIVOTNOJ FORMI, ALI: Povratak Ferare u stručni štab vraća "mrak" doping skandala nad Italijanom
ITALIJANSKI teniser će se u osmini finala prestižnog mastersa u Sinsinatiju sastati sa Adrijanom Manarinom (1.00).
13. 08. 2025. u 10:10

DA LI JE MOGUĆE! Zatvorene tribine Marakane za Zvezda - Pafos u borbi za Ligu šampiona?!
Crvena zvezda i Leh Poznanj su bili u centru pažnje zvezdaškog dela javnosti, a pred taj revanš meč 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona, koji je odigran u utorak u Beogradu, "delije" su dobile važno upozorenje od svog voljenog kluba. Jedna osoba se nije pridržala tog apela i... moglo bi to baš skupo da košta srpskog prvaka.
13. 08. 2025. u 19:44

KOSTIĆEVA BRVNARA NA MOKROJ GORI: Kao u lovačkom domu - kako izgleda glumčeva vikendica u prirodi (FOTO)
GLUMAC Vuk Kostić veliki je ljubitelj prirode, lova i ribolova, pa svaki slobodan trenutak koristi da ode van grada.
13. 08. 2025. u 10:27
Komentari (0)