SRPSKA FUDBALSKA "BOMBA": Velika zvezda "orlova" u megatransferu stiže u Mančester junajted?
MANČESTER junajted je već uživao u čarima jednog srpskog asa, velikog defanzivca, jednog od najboljih kog smo imali, Nemanje Vidića, a od ovog leta bi, nekako naprasno, još jedan naš čuveni fudbalski sunarodnik mogao da obuče dres ekipe s "teatra snova".
FOTO: EPA
Naime, kako prenosi italijanski "Kalčo merkato", fudbaler Lacija i srpski reprezentativac Sergej Milinković Savić mogao bi karijeru da nastavi u Mančester junajtedu ako igrač Barselone Frenki de Jong definitivno odbije da pređe u klub sa "Old traforda".
Italijanski mediji podsećaju da se Barselona dogovorila sa Mančester junajtedom u vezi sa obeštećenjem za holandskog fudbalera, ali je De Jong stopirao transfer, jer ne želi da igra za engleski klub, koji naredne sezone neće nastupiti u Ligi šampiona.
Holandski fudbaler odugovlači odluku o prelasku u Junajted, a Barselona želi po svaku cenu da proda De Jonga.
Srpski fudbaler je dugogodišnja uzdanica Lacija, a često nosi kapitensku traku rimskog kluba. Njegov menadžer Mateja Kežman, kako prenosi Tanjug, priprema zvaničnu ponudu Mančester junajtedu za svog klijenta.
Bonus video: Kad je u halu ušao vojni orkestar, "grobari" i "delije" zagrmeli kao jedan!
JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za sredu
PONOVO su naši tipsteri bili na visini zadatka, u ritmu dočekujemo 2026. godinu!
31. 12. 2025. u 07:00
PAO ALEKSANDAR LUKAŠENKO: Ovo je njegova prva reakcija (VIDEO)
Najnovije vesti iz Belorusije su prilično neočekivane.
30. 12. 2025. u 19:58
KAKO JE ČKALjA DOBIO STAN: Živeo sa porodicom u garsonjeri, a onda je usledila iznenadna poseta u novogodišnjoj noći
LEGENDARNI glumac i jedan od omiljenih komičara bivše Juge, Miodrag Petrović Čkalja zabavljao je generacije gledalaca. "Paja i Jare", "Kamiondžije", "Servisna stanica", "Ljubav na seoski način", Vruć vetar", "Put oko sveta" su samo neka od ostvarenja u kojima je igrao i izazivao kod ljudi jednu od lepših emocija - smeh.
01. 01. 2026. u 12:31
Komentari (0)