KAD SRBINU PUKNE FILM: Aleksandar Mitrović gledao šta mu sve rade na meču sa Špancima, pa rešio utakmicu u svom stilu (VIDEO)

31. 07. 2022. u 18:14

ALEKSANDAR Mitrović je, pripremajući se za veliki povratak u Premijer ligu, nastavio da teroriše suparničke golmane.

КАД СРБИНУ ПУКНЕ ФИЛМ: Александар Митровић гледао шта му све раде на мечу са Шпанцима, па решио утакмицу у свом стилу (ВИДЕО)

Tanjug/AP

Fudbaleri Fulama su prošle nedelje odigrali pripremnu utakmicu protiv portugalskog Eštorila, a srpski golgeter postigao je dva pogotka za samo pet minuta. Snimke tih Mitrovićevih golova redakcija "Novosti" vam je već priredila i možete da ih vidite u posebnoj vesti, a ovoga puta o nastavku serije.

Jer, drugog dana vikenda Mitrović je opet bio strelac, i to protiv Viljareala.

Istina, nije baš ovaj meč delovao idealno po srpskog asa, jer mu se zaista svašta dešavalo.

Od nimalo bezazlenih prekršaja rivala iz španske Primere, preko pogađanja prečke...

... do toga da ga je suparnički golman Rulji optužio za nesportski faul, iako ga član "orlova" uopšte nije ni dotakao:

Na sve to nadovezala se činjenica da je "žuta podmornica" vodila protiv Fulama od 35. minuta, lepim golom Pareha..

... pa je napetost rasla kako se utakmica bližila kraju, a onda je "Mitar" uzeo sve u svoje ruke.

Ispratio je akciju saigrača u 86. minutu na idealan način i, u sopstvenom stilu, s ruba peterca, matirao argentinskog golmana Ruljija za konačnih 1:1.

Podsetimo, tim sa "Krejven kotidža", za koji i igra naš rekorder po broju reprezentativnih golova, svoj prvi meč u novoj sezoni fudbala na ostrvu odigraće protiv vicešampiona Engleske - Liverpula.

Ta utakmica na programu je naredne subote, 6. avgusta, od 13.30, a Mitrović i saigrači će biti domaćini Crvenima s "Enfilda".

BONUS VIDEO - TOP 10 NAJPLAĆENIJIH FUDBALERA: Koliko zarađuje Ronaldo a koliko Mesi...