DRAMA U BEOGRADU: Borjan odbranio penal, pa primio gol sa 25 metara u 50. minutu prvog poluvremena (VIDEO)

23. 08. 2022. u 22:00

FUDBALERI Crvene zvezde igraju revanš meč plej-ofa za Ligu šampiona protiv Makabija, gde moraju nadoknaditi zaostatak od 3:2 iz prvog meča, a rezultat na poluvremenu je 2:1 za šampiona Srbije.

ДРАМА У БЕОГРАДУ: Борјан одбранио пенал, па примио гол са 25 метара у 50. минуту првог полувремена (ВИДЕО)

Pred sam kraj prvog poluvremena, u 45. minutu utakmice, ekipa Makabija dobila korner, a prilikom ubavicanja lopte u teren od strane Haife, Srnić je igrao rukom i sudija je svirao penal.

Golman Zvezde, Milan Borjan, je uspeo da odbrani penal, ali posle toga je usledio splet nesretnih okolnosti po šampiona Srbije.

Posle 20-ak sekundi - domaćini su izgubili loptu na oko 25 metara i onda je Sundgren sa distance poslo loptu u mrežu Zvezde. Ukupan rezultat je 4:4. Prava šteta, Zvezda je bila daleko bolji rival u ovih 45 minuta... Ili 50, ako se gleda kada je gol postignut.

Utakmicu uživo možete uživo da pratite uz prenos na portalu "Novosti".

BONUS VIDEO: Navijači Zvezde pevajući ka Marakani