ONI ĆE DELITI PRAVDU VEČITIMA: UEFA Zvezdi dodelila debitanta, Partizanu stari znanac
EVROPSKA fudbalska unija UEFA delegirala je sudije za mečeve predstavnika Srbije u evrokupovima Crvene zvezde i Partizana.
FOTO: M. Vukadinović
Utakmicu prvog kola H grupe Lige Evrope između Crvene zvezde i Monaka u četvrtak, 8. septembra (21.00) na stadionu "Rajko Mitić", sudiće Nemac Harm Osmers, debitant u evrokupovima, kom će pomagati zemljaci Robert Kempter i Dominik Šal.
Istog dana u 18.45 Partizan će u Češkoj protiv ekipe Slovačko početi takmičenje u D grupi Lige konferencija, a glavni arbitar na tom meču biće Rob Harvi iz Irske, kom će asistenti biti takođe Irci Robert Klark i Vejn Mekdonel.
Harvi je prošle godine sudio crno-belima, takođe u grupnoj fazi Lige konferencija, a beogradski klub poražen je na tom meču od Flore u Talinu sa 1:0.
BONUS VIDEO: Piksi dobitnik zlatne povelje FS Republike Srpske
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
OČAJNIČKI POTEZ NADALA: Da je ovo uradio Novak Đoković, razapeli bi ga
06. 09. 2022. u 09:01
"ZNATE ZAŠTO GLEDAM NAJVIŠE SRBIJU": Misteriozna poruka Luke Dončića (VIDEO)
06. 09. 2022. u 12:21
"OPUŠTENA" UTAKMICA: Bivši prvaci Nemačke igraju bez pritiska, ali Dortmund bi mogao ostvariti lep jubilej
BORUSIJA Dortmund će u poslednjem kolu Bundeslige gostovati Verderu na "Veser stadionu" (15.30) željna da sezonu završi sa najvećim brojem bodova još od 2018. godine i tako dokaže da je dosta napredovala pod Nikom Kovačem.
16. 05. 2026. u 07:00
BARSELONA ŠIROM OTVORILA VRATA SRBINU! Dušan Vlahović je ovo čekao celog života!
Najnovije vesti koje su vezane za fudbalske transfere tiču se, možda, i napadača fudbalske reprezentacije Srbije: Dušan Vlahović mogao bi da zaigra na skroz neočekivanom mestu. A jednom od najslavnijih kada se radi o ovom sportu.
16. 05. 2026. u 16:07
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)