NEMA VIŠE IZVINJENJA: Salihamidžić zabrinut zbog loših rezultata Bajerna
SPORTSKI direktor Bajerna Hasan Salihamidžić izjavio je da je zabrinut zbog loših rezultata minhenskog kluba u Bundesligi, prenosi "Skaj Nemačka".

Foto: EPA
Bajern je sinoć izgubio od Augsburga 1:0 u sedmom kolu Bundeslige.
- Igrali smo na takav način kojim ne možete da dobijete utakmicu u Bundesligi. Atmosfera u timu je opala. Moramo da pobedimo naredni meč - zjavio je Salihamidžić.
Bajern nije pobedio na četiri uzastopna meča u Bundesligi, a pre poraza od Augsburga klub iz Minhena je odigrao nerešeno sa Štutgartom, Unionom i Borusijom iz Menhengladbaha. Nemački mediji prenose da je ovo prvi put od januara 2002. godine da Bajern nije pobedio na četiri uzastopne utakmice u Bundesligi. Bajern je trenutno četvrti na tabeli sa 12 bodova.
- Sada su svi u problemu, ne samo trener Julijan Nagelsman. Nema više izvinjenja, sada moraju da pobeđuju - dodao je Salihamidžić.
Bajern će 30. septembra na svom terenu u osmom kolu Bundeslige dočekati Leverkuzen.
Preporučujemo

LAZAR SAMARDžIĆ OTKRIO ZA KOJU REPREZENTACIJU ŽELI DA IGRA: "Čekam da dobijem desetku"
17. 09. 2022. u 11:57

SPEKTAKL U NAJAVI: Novopečeni prvak Evrope ukršta koplja sa uvek neugodnom četom Čola Simeonea
JEDAN od najzanimljivijih mečeva prvog kola grupne faze Svetskog klupskog prvenstva odigraće PSŽ i Atletiko Madrid koji se sastaju na "Rouz boulu" u Pasadeni od 21.00.
15. 06. 2025. u 07:20

UŽAS! Sport tuguje: Izrael ubio reprezentativca Irana i još troje sportista iz drugih sportova
Najnovije vesti vezane za rat u kome se Izrael i Iran međusobno napadaju dalekometnom municijom potresle su i svet sporta.
15. 06. 2025. u 13:16

BESNOSLOVNA CIFRA - HRVATI "NAVALILI": Koliko će Tompson zaraditi od koncerta na zagrebačkom hipodromu?
HRVATSKI pevač je u promet pustio 19.000 komada odeće, koji su razgrabljeni u rekordnom roku. Prema nekim izvorima, od koncerta će ukupno zaraditi 20 miliona evra
15. 06. 2025. u 10:33
Komentari (0)