NEĆE VALJDA OVO DA USVOJE? UEFA u Hrvatskoj odlučuje o potezu koji bi mogao da izazove veću pobunu od Superlige
HRVATSKA će u utorak biti domaćin zasedanja Izvršnog odbora UEFA, a na Hvaru će se tom prilikom raspravljati o jednoj ideji koja sigurno neće dobro biti primljena kod navijača i klubova.

FOTO: FK Crvena zvezda
Naime, evropska fudbalska organizacija razmišlja o tome da finale Lige šampiona premesti na drugi kontinent, tačnije u SAD, a tu ideju najviše zagovara predsednik PSŽ-a, Naser Al-Kelaifi. Bogati vlasnik Parižana je jedan od članova Izvršnog odbora, ali i čelnik Udruženja evropskih klubova, pa se nada da će mu taj predlog proći, ali...
Izgleda da se uzalud nada.
Američki "Atletik" saznaje da bi pomenuta odluka izazvala veliku pobunu kod navijača i klubova, pa je realnija druga opcija.
Ali, to nije sve...
- Jedna od varijanti je da se izvan Evrope odigrava utakmica Superkupa. Uz to, UEFA razmatra uvođenje turnira na početku sezone na kojem bi učestvovao aktualni osvajač Lige šampiona i još tri najbolje ekipe, a nadmetanje bi nosilo ime "Uvodni turnir" - javlja Atletik.
BONUS VIDEO: Navijači Zvezde se na originalan način zahvalili Milanu Pavkovu za sve
Preporučujemo

ZVEZDA JE VEĆ "ZATVORENA KNjIGA": Dejan Stanković na novom radnom zadatku?
19. 09. 2022. u 16:20

ENGLESKA U NEVERICI: Hiljade Škota ismevalo smrt kraljice Elizabete (VIDEO)
19. 09. 2022. u 16:19

KLINAC IZ SRBIJE NADMUDRIO ZVEZDU HRVATSKE: Kakav pozdrav iz zemlje košarke! (VIDEO)
19. 09. 2022. u 20:35

NEMCI U ČUDU: Tabela njihove grupe posle prvog kola "stoji naopako" - izabranici Julijana Nagelsmana su "fenjeraši"
NAKON istorijskog iznenađujućeg poraza od Slovačke u četvrtak, Nemačka je pod pritiskom da odgovori pozitivnim rezultatom i pristupom igri na utakmicu protiv Severne Irske u Kelnu.
07. 09. 2025. u 07:45

SRBIJA POSLE SKANDALA I DRAME ISPALA SA EVROBASKETA! Senzacija, Finska izbacila "orlove" sa Evropskog prvenstva!
Košarkaška reprezentacija Srbije je eliminisana sa Evropskog prvenstva, a plasman među osam najboljih ekipa Evrobasketa 2025 onemogućio je poraz od Finske. Konačan rezultat, 86:92, epilog je burnih dešavanja, na momente i skandaloznih. Ipak, nema se šta zameriti samim pobednicima - oni su muški, borbenijom i, pre svega, koncentrisanijom igrom, uz neverovatan broj ofanivnih skokova protiv više ekipe - izbacili glavnog favorita za zlato. Istina, problemi s kojima su se naši suočili (povrede kapitena Bogdanovića, pa Tristana Vukčevića, koji nije igrao ovoga puta, a usred meča i peh Dobrića, te nastup rovitog Avramovića) nisu bili mali, ali malo ko je očekivao da će ekipa iz zemlje košarke - ispasti sa Evrobasketa već u osmini finala, i to od suparnika koji se nikako ne svrstava u košarkaške supersile. To se i dogodilo.
06. 09. 2025. u 22:50 >> 22:50

GLUMICA I RANIJE IMALA PROBLEMA SA ZAKONOM? Burne reakcije Rusije na hapšenje Bikovićeve bivše, zahteva se STROGA kazna
LEPOTICA iz Sankt Peterburga, koja se proslavila dramom "Led", za oko nam je zapela zahvaljujući romansi sa partnerom iz pomenutog filma, popularnim srpskim glumcem koji je i u Rusiji izgradio zavidnu karijeru.
06. 09. 2025. u 11:32
Komentari (2)