PIKSI NA ZASLUŽENOM ODMORU: Selektor "orlova" podelio sliku "od milion dolara" (FOTO)
ODRADIO je Dragan Stojković Piksi sa reprezentacijom Srbije veliki posao u Ligi nacija, a nakon toga stigao je i da uživa u zasluženom odmoru.
Foto: Printskrin/Twitter/@FSSrbije
"Skoknuo" je legendarni fudbaler i aktuelni selektor Srbije do Crne Gore, a tamo ga je sačekao Dejan Savićević, nekadašnji saigrač u Crvenoj zvezdi i reprezentaciji Jugoslavije, a koji sada obavlja funkciju predsednika FS Crne Gore.
- Posle Osla opuštanje uz more sa velikim prijateljem - napisao je Stojković i podelio jednu od "najskuplkjih fotografija" kada je u pitanju naš reprezentativni fudbal.
BONUS VIDEO: PIKSI, VIDIMO SE, BRATE! Kad Dragan Stojković Piksi dođe na meč Radničkog iz Niša
Preporučujemo
AFRIČKI KUP NACIJA - ISTORIJA ZA BENIN: "Gepardi" su ovo uspeli tek iz 16. pokušaja
27. 12. 2025. u 17:33
EVROLIGA: Partizan protiv Makabija doživeo još jednu stvar kojoj se uopšte nije nadao
27. 12. 2025. u 17:04
SPEKTAKL U LONDONU: Razigrana Vila napada sam vrh tabele i dolazi po čitav plen na "Stamford bridž"
SUBOTNjI program Premijer lige zatvara derbi 18. kola u kojem će Čelsi na "Stamford bridžu" pokušati da prekine seriju Aston Vile od čak deset uzastopnih pobeda u svim takmičenjima i ostane u trci za sam vrh Premijer lige (13.30).
27. 12. 2025. u 07:30
HAOS U UKRAJINI: Zelenski je doneo odluku koja je šokirala mnoge
Rusija se, otkako je počeo rat u Ukrajini, nalazi pod brojnim sankcijama, pa i sportskim, te je za Ruse veliki broj tužnih sportskih vesti stizao u vidu međunarodnih ograničenja. Ali, nastavljaju se i šokantne vesti za brojne ukrajinske sportiste. Razlog? Ne ponašaju se dovoljno "pro-ukrajinski".
27. 12. 2025. u 12:29
HRVATI POSLALI JASNU PORUKU: "Država nam je na pogrešnom putu!"
VEĆINA građana Hrvatske smatra da zemlja ide u pogrešnom smeru, a najviše primedbi imaju na korupciju, inflaciju, niske plate, male penzije i siromaštvo, pokazalo je decembarsko istraživanje Krobarometra, objavljeno u Dnevniku hrvatske Nove TV.
26. 12. 2025. u 12:34
Komentari (0)