PAZARCE OPEKAO FENJER: Radnik ni sa igračem više ne ume da pobedi

07. 10. 2022. u 19:33

RADNIK ni nakon 14. odigranih kola nije upisao pobedu u Mocart bet Superligi, a Novi Pazar je sa druge strane došao do prvog remija u tekućem šampionatu.

ПАЗАРЦЕ ОПЕКАО ФЕЊЕР: Радник ни са играчем више не уме да победи

Novi Pazar je sa najjužnijeg gostovanja uspeo da se vrati bez poraza, ali i trijumfa. Duel u Surdulici završen je rezultatom 1:1.

Tok meča određen je već u prvom poluvremenu. Miloš Spasić je u 13. minutu doneo Radniku vođstvo, a u 33. minutu Slobodan Rubežić postavio je konačnih 1:1.

Novi Pazar je od 59. minuta igrao sa igračem manje, jer je defanzivac Filip Jović dobio drugi žuti karton.

Derbi 14. kola domaće lige igra se u Novom Sadu gde Vojvodina dočekuje ekipu TSC iz Bačke Topole u subotu od 19.00 časova.

Zvezda u nedelju od 15.30 na svom terenu igra protiv Spartaka iz Subotice, dok Partizan istog dana gostuje ekipi Voždovca u 19.30 časova.

U ponedeljak Radnički iz Kragujevca gostuje u Nišu svom imenjaku.

Standings provided by Sofascore

BONUS VIDEO: TOP 10 NAJPLAĆENIJIH FUDBALERA: Koliko zarađuje Ronaldo a koliko Mesi...

PUTIN ODGOVORIO NA PONIŽAVANJE RUSIJE: Evo šta je poručio svetskim moćnicima sporta pred Olimpijske igre Pariz 2024

PUTIN ODGOVORIO NA PONIŽAVANjE RUSIJE: Evo šta je poručio svetskim moćnicima sporta pred Olimpijske igre "Pariz 2024"

RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, još jednom je u prvi plan izbacio i sport. A kako najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" uopšte nisu naivne, poslednja dešavanja i dosad najveće poniženje za sportiste Ruske Federacije doveli su i do reakcije ruskog predsednikam Vladimira Putina.

18. 03. 2024. u 15:33