"DOKLE VIŠE?" Nova sramota srpskog fudbala (VIDEO)
DOK reprezentacija beleži nestvarne rezultate, Crvena zvezda i Partizan briljiraju u Evropi, srpski fudbal u nižim ligama je na najnižim granama. Skoro, da ne prođe nijedno kolo, a da neka od utakmica ne bude u domenu "nameštenih".

Foto: Printskrin
Mirko Poledica, jedan od najvećih kritičara srpskog fudbala, na svom tviteru je okačio snimke sa novog sumnjivog meča. U pitanju je utakmica odigrana juče u okviru Srpske lige „Zapad“ u Kraljevu, gde je domaća Sloga dočekala Polet Ljubić, a rezultat meča bio je 2:2.Poledica je okačio dva snimka spornih situacija sa ovog meča uz komentar:
„Ovako izgleda utakmica koju režiraju sudije, FK Sloga Kraljevo : FK Polet Ljubić, 08.10.2022. Dokle više?“ piše na tviteru poznatog srpskog fudbalskog kritičara.
U prvoj situaciji se vidi kako igrač Poleta pada u šesnaestercu domaćina, mahač interveniše, a glavni sudija pokazuje jedanaesterac.
Zatim golman Sloge brani penal, ali mahač pokazuje da se kretao van gol-aut linije, na šta su domaći fudbaleri burno reagovali. Ipak, penal je izveden još jednom, a Polet ga je ovaj put uspešno realizovao.
Druga situacija je još komičnija. Ovoga puta oštećena je gostujuća ekipa koja je krenula u kontra napad, a isti mahač koji je reagovao za jedanaesterac, ovoga puta diže zastavicu da signalizira ofsajd od koga nema ni govora.
Na snimku se jasno vidi da su tri igrača Sloge bliža golmanu od napadača Poleta koji je postigao gol, koji nije priznat…
BONUS VIDEO - TOP 10 NAJPLAĆENIJIH FUDBALERA: Koliko zarađuje Ronaldo a koliko Mesi...
Preporučujemo

SRBIJA IZBEGLA NAJTEŽE: "Orlovi" autobusom mogu na Evropsko prvenstvo, rival i bivši selektor
09. 10. 2022. u 12:46 >> 12:46

DA LI STE KULTURNI: Prema Čehovu, kulturne ljude krasi sledećih osam osobina
08. 10. 2022. u 17:58

UMESTO OBRAČUNA GOLIJATA, GLEDAĆEMO DUEL DVA "DAVIDA": Fluminense i Al Hilal biju bitku za plasman u polufinale Svetskog prvenstva!
U četvrtfinalu Svetskog klupskog prvenstva gledaćemo meč između Fluminensea i Al Hilala koji se sastaju "Kemping vorld stadionu" u Orlandu od 21.00.
04. 07. 2025. u 10:50

CRNA GORA I BOSNA U NEVERICI: Njihovi reprezentativci Ivanić i Krunić pevali srpsku himnu "Bože pravde"! (VIDEO)
Crvena zvezda i Zenit iz Sankt Peterburga sastali su se u Rusiji kako bi odigrali u prijateljsku utakmicu, a jedan detalj sa ovog susreta privukao je pažnju i pre prvog sudijskog zvižduka.
29. 06. 2025. u 18:52

NEMA KAMERA, RADARA, NI POLICIJE: U Srbiji uveden NOV NAČIN merenja brzine - kazne stižu na kućnu adresu
SISTEM koji funcioniše potpuno automatski.
03. 07. 2025. u 19:09
Komentari (1)