POVREDA KOJA BRINE: Mitrović propušta poslednji meč pred Mundijal

Časlav Vuković

11. 11. 2022. u 17:57

FULAM, ali i reprezentacija Srbije dosta zavisi od Aleksandra Mitrovića. Sjajni napadač je povređen i neće biti u timu sa "Krejven Kotidža" za meč protiv Mančester junajteda.

ПОВРЕДА КОЈА БРИНЕ: Митровић пропушта последњи меч пред Мундијал

FOTO: M. Vukadinović

On je zbog povrede propustio i duel sa Mančester sitijem proteklog vikenda. Ipak, navijači u našoj zemlji se nadaju da će najbolji strelac u istoriji srpskog nacionalnog tima biti spreman za duel sa Brazilom (24. novembar, 20 sati).

Informaciju da Mitrović protiv "crvenih đavola" neće biti ni na klupi za rezerve potvrio je trener kluba iz Londona Marko Silva.

Sjajni napadač je trenutno treći strelac Premijer lige sa devet pogodaka. Ipsred njega su samo Erling Holand i Hari Kejn.

BONUS VIDEO: NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ITALIJA U ŠOKU: Janik Siner ima novu devojku, šta mislite odakle je? (FOTO)

ITALIJA U ŠOKU: Janik Siner ima novu devojku, šta mislite odakle je? (FOTO)

Teniski svet je u avgustu 2024. potresla informacija da je Janik Siner bio pozitivan na doping testu. I to dvaput. Ali, nakon višemesečne provere kako se to desilo, a za tu proveru niko živ nije znao osim Sinerovih saradnika i onih koji su vršili istragu, potom je za to saznao čitav svet - i to kada je Italijan oslobođen optužbi. Morao je, istina, da malo pauzira između ovogodišnjeg Australijan opena i Rolan Garosa, a povratak "belom sportu" proslavio je - uplovljavanjem u novu vezu.

27. 10. 2025. u 20:40

Komentari (0)

ITALIJA U ŠOKU: Janik Siner ima novu devojku, šta mislite odakle je? (FOTO)