SAUDIJSKA ARABIJA KRŠI SVETE ZAKONE ZBOG RONALDA: Smestili ga u vilu od 14 miliona evra i dozvolili mu da radi šta želi
KRSTIJANO Ronaldo (37) postao je najplaćeniji fudbaler u istoriji sa platom od 200 miliona evra po sezoni u Al Nasru iz Saudijske Arabije. Velika zvezda je stigla, a o tome koliko su na Bliskom istoku bili spremni na sve, samo kako bi jedan od najvećih ikada zaigrao u njihovoj zemlji, govore i određene informacije koje su isplivale po njegovom dolasku.

Tanjug/AP
Portugalska zvezda juče je zvanično stavila potpis na ugovor, a nakon treninga se sa porodicom uputio se ka svom novom domu.
On i porodica živeće u luksuznoj vili vrednoj čak 14 miliona evra. Smeštena je u luksuznoj četvrti izgrađenoj posebno za bogataše i običan čovek tamo se ne viđa često.
Vila koju je odabrao Portugalac ima osam spavaćih soba, olimpijski bazen, fontanu i sve drugo što je jednoj slavnoj osobi potrebno za raskalašan i glamurozan život.
Interesantno je svakako da u ovom delu Rijada ne važi šerijatsko pravo, pa građani koji žive tu mogu da budu sasvim opušteni i da uživaju u životu, na način koji propagira zapadna kultura.

Tanjug/AP
Takođe, iako je osobama koje nisu u braku zabranjeno da žive zajedno, ovo se neće odnositi na Ronalda i njegovu izabranicu Georginu Rodrigez, pa očigledno da su u Saudijskoj Arabiji spremni da idu i protiv sopstvenih zakona i tradicije, samo kako bi fudbalska zvezda bila zadovoljna.
BONUS VIDEO: BRAZIL TUGUJE: Trodnevna nacionalna žalost dok se zemljaci sećaju i opraštaju od Pelea
Preporučujemo

VELIKI PROBLEM ZA ZVEZDU: Crveno-beli do marta bez Kampaca u Evroligi
04. 01. 2023. u 13:22

VILANDER O ĐOKOVIĆU: Favorit je u Australiji, nikad niko nije bio gladniji pobeda
04. 01. 2023. u 10:44

OTKRIVENO KO SABOTIRA ZVEZDU: Ovaj klub ne želi da Kampaco debituje u Evroligi
04. 01. 2023. u 12:55

NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za sredu
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila sledeće predloge.
02. 07. 2025. u 07:00

CRNA GORA I BOSNA U NEVERICI: Njihovi reprezentativci Ivanić i Krunić pevali srpsku himnu "Bože pravde"! (VIDEO)
Crvena zvezda i Zenit iz Sankt Peterburga sastali su se u Rusiji kako bi odigrali u prijateljsku utakmicu, a jedan detalj sa ovog susreta privukao je pažnju i pre prvog sudijskog zvižduka.
29. 06. 2025. u 18:52

AGENT MOSADA U POLITIČKOM VRHU SIRIJE: Vešanje izraelskog špijuna snimano i prenošeno uživo (FOTO/VIDEO)
MNOGI ga smatraju najboljim izraelskim špijunom ikada. Sa lažnim identitetom sirijskog muslimana rođenog u Libanu, Eli Koen je imao jedan cilj - da kao operativac Mosada sazna poverljive informacije koje će koristiti Izraelu.
01. 07. 2025. u 12:48
Komentari (0)