SRCE DA PUKNE: Supruga Siniše Mihajlovića se oglasila posle poteza kuma Dekija
Trener Sampdorije Dejan Stanković pobedu nad Sasuolom posvetio je svom pokojnom kumu Siniši Mihajloviću.

FOTO: EPA
Nakon gola koji je njegovom timu doneo trijumf, srpski fudbalski stručnjak se prekrstio i uperio prst ka nebu.
Ovaj potez Stankovića dirnuo je Mihinu udovicu Arijanu Mihajlović i ćerku Viktoriju, koje su na Instagramu podelile ovaj momenat uz emotikon srca.
Podsetimo, Stanković je nakon meča potvrdio da je trijumf posvetio Mihajloviću.
"Gledao sam ka nebu. Zna se kome je posvećeno", kratak je bio Stanković.

Foto: Printskrin

Foto: Printskrin

SPEKTAKL KOJI ĆE GLEDATI CELI SVET: Barselona dočekuje akutelnog šampiona Evrope!
FUDBALSKI spektakl kakav priliči finalu, a ne grupnoj fazi Lige šampiona, očekuje nas večeras na "Monžuiku" gde će Barselona od 21.00 ugostiti aktuelnog prvaka Evrope, ekipu Pariz Sen Žermena.
01. 10. 2025. u 07:30

ISTORIJSKI TRENUTAK! FK Dinamo Zagreb stiže u Beograd!
FUDBALERI Dinama iz Zagreba igraće u Srbiji sa Makabijem iz Tel Aviva, odluka je doneta iz siguronosnih razloga, a pored činjenice da publike neće biti oba tima suočena su sa brojnim logističkim izazovima.
01. 10. 2025. u 16:02

OGLASILA SE BILjA NAKON RASTANKA OD ACE ILIĆA: "Videću kako vreme prolazi..."
IAKO rastavljeni, Bilja i Aca imaju veliki razlog za slavlje.
01. 10. 2025. u 12:20
Komentari (1)