BAJERN MELJE OVE SEZONE U LIGI ŠAMPIONA: Maksimalni Bavarci, osasm od osam
FUDBALSKA mašina koja melje – Bajern je ove sezone ostvario svih osam pobeda u Ligi šampiona, šest u grupi i sada dve u osmini finala kada je „počistio“ Pari Sen Žermen u oba meča, 1:0, 2:0.

FOTO: Tanjug/AP
- U prvoj utakmici nismo baš na terenu najbolje radili ono o čemu smo razgovarali pred duela. Ostavljali smo previše prostora. Sada smo se veoma dobro branili u drugom poluvremenu. Bili smo na lopti, bili smo opasni kada smo napadali i mislim da smo zasluženo pobedili - rekao je posle meča sa Parižanima Julijan Nagelsman, trener Bavaraca.
Zanimljivo je i to da nemački velikan nije primio gol na sedam od tih osam mečeva u elitnom takmičenju. Takođe, Bajernu je ovo 21. četvrtfinale Lige šampiona

PRIPREMA ZA REVANŠ SA LEHOM: Zvezda ima luksuz da odmara nekoliko prvotimaca kako bi bili spremni za novi obračun sa Poljacima
NAJZANIMLjIVIJI meč četvrtog kola Superlige Srbije gledaćemo večeras na "Stadionu Rajko Mitić" gde će od 20 časova koplja ukrstiti Crvena zvezda i TSC.
09. 08. 2025. u 09:17

ALBANCI SIKTE OD BESA: Ne mogu da veruju šta se desilo na utakmici Crvene zvezde u Poljskoj i posle nje
Crvena zvezda i Leh su se sastali u Poznanju u prvom meču 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a tom prilikom domaća publika oduševila je celu Srbiju. Zapravo, ne baš celu - jer se jedan deo onih koji žive u južnoj srpskoj pokrajini, Kosovu i Metohiji, razbesneo.
07. 08. 2025. u 19:55

IMAO 609 KG, DANAS 68: Neverovatno KAKO sad izgleda nekad najteži tinejdžer sveta i drugi najteži čovek u istoriji (FOTO)
PRE više od deset godina, ime Kalid Bin Mohsen Šari iz Saudijske Arabije obišlo je svet kada je postao poznat kao najdeblji tinejdžer na planeti, a ujedno i drugi najteži čovek svih vremena.
09. 08. 2025. u 12:33
Komentari (0)