ŠURBATOVIĆ NA KONGRESU FIFA: Generalni sekretar FSS u Kigaliju
U KIGALIJU je danas održan Kongres svetske kuće fudbala, a na njemu je ponovo za predsednika FIFa izabran Švajcarac Đani Infantino. Fudbalski savez Srbije je na kongresu predstavljao generalni sekretar Jovan Šurbatović.

FOTO: FSS
Prvi operativac je čestitao je Infantinu i poželeo uspešan rad u novom mandatu. Šurbatović se na kongresu sreo i sa Zoranom Lakovićem, direktorom Nacionalnih asocijacija UEFA.
FIFA se potrudila da organizacija kongresa u Kigaliju bude, po običaju, savršena, a posebnu pažnju u kongresnoj dvorani su privukla mesta za delegate iz svih krajeva sveta. Svaka od stolica je bila ukrašena dresovima sa sispisanim imenim zemalja članica FIFA.

FOTO: FSS

FOTO: FSS

NIKO GA NE MOŽE SAČUVATI: Dominaciji Nikole Jokića nema kraja!
NOVO dominantno izdanje Nikola Jokića očekujemo na večerašnjem duelu Nagetsa i Lejkersa koji se sastaju u "Bol areni" (2.30).
14. 03. 2025. u 15:17 >> 15:17

RUSIJA U ŠOKU: Otkriveno gde su se spremali teroristi koji su ubili 145 ljudi u tržnom centru Krokus siti hol
Teroristički napad u Moskvi, tokom kog je pre godinu dana u tržnom centru "Krokus siti hol" ubijeno 145 ljudi, mogao je da bude izbegnut da se povelo više računa o omiljenom mestu okupljanja terorista koji su taj užasan zločin izvršili.
13. 03. 2025. u 17:44

TRAMPOVA UNUKA JE PRAVA SENZACIJA: Najskromnija i najlepša u porodici, bavi se neobičnim sportom (FOTO)
IAKO obično najviše pažnje privlače deda, baka i tetka Ivanka, kada se našla na bini pored Donalda trampa tokom pobedničkog govora nakon izbora svi su primetili lepu Kai, u sjajnoj, šljokičastoj haljini.
13. 03. 2025. u 15:53
Komentari (0)