''SVI SMO IZNENAĐENI SMENOM NAGELSMANA'' - Vezni fudbaler Bajerna otvoreno o odnosu sa sada već bivšim trenerom Bavaraca
Fudbaler Bajerna Leon Gorecka izjavio je danas da su igrači minhenskog kluba bili iznenađeni kada su saznali da je trener šampiona Bundeslige Julijan Nagelsman dobio otkaz, prenose nemački mediji.

FOTO: EPA
Odluku o smeni Nagelsmana doneli su pre tri dana izvršni direktor Bajerna Oliver Kan i sportski direktor Hasan Salihamidžić u dogovoru sa predsednikom kluba Herbertom Hajnerom.
- Nisam imao problema sa Nagelsmanom. Ne znam kako je bilo drugima, ali mogu da kažem da nije izgubio svlačionicu. Vest o Julijanovom otkazu bila je šok. Svi igrači su bili iznenađeni - rekao je Gorecka.
Razlog za Nagelsmanovu smenu je poraz Bajerna od Leverkuzena (1:2) u poslednjem kolu pred reprezentativnu pauzu i izgubljeno prvo mesto na tabeli Bundeslige.
Za novog trenera Bajerna imenovan je Tomas Tuhel, koji će sutra da odradi prvi trening sa novim klubom.
Tuhel će na klupi minhenskog kluba debitovati prvog aprila na derbi meču sa Borusijom iz Dortmunda.
BONUS VIDEO: Ćurkoviću nagrada „Mihajlo Andrejević – Andrejka”
Preporučujemo

NOVI REPREZENTATIVAC KURASAOA NAOŠTREN ZA PRIJATELjSKI MEČ: Rišairo preti Mesiju
24. 03. 2023. u 20:28

NADAL SE OPRAŠTA OD TENISA?! Madrid ili Rolan Garos ispraćaju kralja šljake
26. 03. 2023. u 09:47

PAKLENI IZAZOV ZA ZVEZDU: Savršeni dvostruki prvak Evrope juri devetu pobedu u nizu!
PORTO nastavlja svoju perfektnu sezonu večeras na Dragau“ gde će od 21.00 ugostiti Crvenu zvezdu u drugom kolu grupne faze Lige Evrope. „Zmajevi“ pod vođstvom novog trenera Frančeska Fariolija izgledaju nezaustavljivo – osam utakmica, osam pobeda, uz samo jedan primljen gol. Sa druge strane, šampion Srbije dolazi u Portugaliju posle remija sa Seltikom (1:1 )u prvom kolu, svestan da svaki naredni meč može biti ključan u borbi za prolaz dalje.
02. 10. 2025. u 07:30

"JE LI, BRE, KOLIKO TI IMAŠ GODINA?!" Hamad Međedović napustio meč sa najbezobraznijim teniserom na svetu! (VIDEO)
Hamad Međedović se povukao sa mastersa u Šangaju posle serije skandala.
02. 10. 2025. u 17:00

VEDRANA OGORČENA: "Pilić je bio hrišćanin! Sramota za Split, samo mrtav Pilić može biti - veliki Pilić"
HRVATSKI teniski as Nikola Pilić preminuo je u 87. godini života u Rijeci, a sahranjen je proteklog vikenda u Opatiji, gradu u kojem je proveo poslednje dane života.
02. 10. 2025. u 07:20
Komentari (0)