"STANKOVIĆ? NIKADA GA NE BIH DOVEO": Legenda Sampdorije udarila na Srbina
NE cvetaju ruže Sampdoriji u italijanskom prvenstvu. Dejan Stanković prihvatio se sizifovskog posla, koji je sve dalje od toga da bude uspešno izveden.
FOTO: Profimedia
Tako je legenda Sampdorije, Pjetro Vjerhovod, koji je 12 godina nastupao za Sampdoriju odlučio da govori o stanju u Sampi.
- Opstanak zavisi isključivo od Specije koja sada ima 25 bodova. Izračunao sam, ako Specija pobedi još 3-4 utakmice, malo će tu moći da se uradi. Sampdorija će, u tom slučaju, morati da pobedi sedam ili 10 utakmica - kaže Vjerhovod.
Smatra italijanski štoper da je klub trebalo da u borbu za opstanak uđe sa drugim trenerom.
- Stanković? Ja ga ne bih doveo jer mu je trebalo dva meseca da u potpunosti razume kako stvari stoje u ligi, potom pogledajte njegov prosek osvojenih bodova. Đampaolo (prethodnik, prim. aut) je imao više od njega. Povrh svega, nije bilo pomaka u igri i trebalo je da bude smenjen još pre dva meseca jer ni tada nije bilo rezultata. Znam da je loše ako menjate 2-3 trenera za sezonu, ali ako želim spas, menjao bih - nije štedeo kritiku Vjerhovod Stankovića i dodao je:
- Šta je doneo timu? Ekipa možda igra bolje, ali to me ne zanima. Ako želim da spasim sebe i tim ispadanja, više bih voleo da ekipa ne igra lepo za oko, ali da pobeđuje, rekao je Italijan.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
GORI INTERNET! Urnebesan oglas: Kupite karte za Đokovića i dobijete na poklon golf 7...
05. 04. 2023. u 11:20
ĐOKOVIĆ ILI MODRIĆ? Hrvati napravili analizu ko je apsolutni kralj Balkana
05. 04. 2023. u 10:59
KAD VIDI JOKIĆA "NIJE MU DOBRO": Najbolji defanzivac lige nema odgovor za trostrukog MVP-a
NOVO dominantno izdanje Nikola Jokića očekujemo na večerašnjem duelu Minesote i Denvera koji se sastaju u "Target centru" dva sata posle ponoći.
15. 11. 2025. u 13:00
SKANDAL ZBOG SRBIJE?! Evo šta se u Bosni desilo mnogim navijačima Rumunije!
Najnovije vesti iz fudbala su prilično skandalozne. Srbija se tu našla, ni kriva ni dužna, u centru pažnje, a incident koji se desio - poprima međunarodne razmere.
16. 11. 2025. u 12:18
ZVUCI SEKSA U BRITANSKOM PARLAMENTU: Posle skandala - uhapšena dva muškarca
DVOJICA muškarca uhapšena su, pa puštena na slobodu uz kauciju, nakon što je mobilni telefon postavljen u Donjem domu britanskog parlamenta kako bi puštao "seksualne zvukove" tokom poslaničkih pitanja britanskom premijeru Kiru Starmeru.
16. 11. 2025. u 20:32
Komentari (0)