PREMINUO GINTER PARHE: Nemac koji je Moniki Seleš zario nož u leđa i uništio joj karijeru
Kako saznaju nemački mediji, Parhe Ginter, Nemac koji je ubo nožem Moniku Seleš, preminuo je još u avgustu prošle godine, međutim javnost to tek sada saznaje.
Foto arhiva VN
Ginter Parhe , Nemac koji je 1993. godine nožem s leđa napao i ubo u leđa, preminuo je u 68. godini.
Parhe je poslednjih 14 godina živeo u staračkom domu u Tiringiji u gradu Nordhauzen.
Nemac je bio fanatični navijač teniske superzvezde Štefi Graf (53) devedesetih godina prošlog veka i nije mogao da podnese da je Monika Seleš iz jedne Jugoslavije prva na WTA listi. Zato se odlučio na skandalozni potez, koji je Selešovoj upropastio karijeru.
BONUS VIDEO: Poklon i ovacije pune "Arene" za Jana Veselog
Preporučujemo
TENISKI SVET U STRAHU: Oglasili se sa Rolan Garosa i poslali misterioznu poruku Nadalu
21. 04. 2023. u 10:50
PRIPREMA ZA MADRIĐANE: Crno-beli žele prednost domaćeg terena!
21. 04. 2023. u 10:50
Napoli ne odustaje od titule: Kremoneze nikada nije slavio na ovog gostovanju
NAPOLI u 35. kolu Serije A dočekuje Kremoneze na stadionu „Dijego Armando Maradona“, u meču koji za domaćina ima imperativ pobede. Ekipa Antonija Kontea želi da odloži moguću šampionsku proslavu Intera i ostane u trci bar još jedno kolo. Ipak, posle nedavnih kikseva, titula je sve dalja.
24. 04. 2026. u 08:19
Donald Tramp je zapanjen: Italija odbila da ide umesto Irana na Svetsko prvenstvo u fudbalu!
Dok se privodi kraju (zasad samo dvonedeljno) primirje, usled kog je napad na Iran započet od strane SAD i Izrael prekinut, bar u ovom trenutku, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... A sada u prvi plan dolazi i evenutalno (ne)učešće Irana na Svetskom prvenstvu u fudbalu, u kome su i Sjedinjene Američke Države jedan od domaćina.
23. 04. 2026. u 20:00
Novi p**no skandal Dare Bubamare: Snimak pušten na mrežama - noć sa mlađim dečkom
"SADA ne znam ni kako se to našlo u javnosti, ali privatnost je jedna stvar i smatram da to treba da se poštuje."
24. 04. 2026. u 16:21
Komentari (0)