"MI SRBI SMO..." Aleksandar Pešić je u svom stilu odgovorio na prozivke publike posle kojih je dao dva gola za osvajanje Kupa Srbije
CRVENA zvezda i Čukarički odigrali su burno finale Kupa Srbije u fudbalu, a junak preokreta šampiona, Aleksandar Pešić, na zanimiljv način je reagovao posle utakmice.
M. Vukadinović
Nakon što je Marko Docić postigao gol direktno iz kornera i time doveo Čukarički do 0:1 na "Marakani", Zvezda je tek u drugom poluvremenu došla do svog vođstva.
Za to je glavni "krivac" bio upravo Pešić.
On je najpre izjednačio (posle čega je ušao u kratkotrajni sukob sa saigračem i imenjakom Dragovićem), da bi nedugo zatim kontranapad domaće ekipe krunisao prodorom i preciznim udarcem za 2:1.
Tim rezultatom je i završeno finale Kupa Crvena zvezda - Čukarički, tokom kog je Pešić u prvom poluvremenu, ali i u sudijskoj nadoknadi vremena, bio izviždan od pojedinaca sa zapadne tribine, nezadovoljnih najpre reakcijama u napadu, a u finišu meča čuvanjem lopte kada se možda moglo i do trećeg pogotka.
- Mi Srbi smo što se težak, ali poštan narod. A ja nekako uvek radim u kontranavoju. To mene možda usporeva, ali... Ovo sam odigrao pre svega zbog sebe, moje porodice, Crvene zvezde i pravih navijača. Zahvalio bih se navijačima na sjajnoj podršci tokom cele sezone i nadam se da ćemo i ubuduće praviti sjajne rezultate - rekao je junak Zvezdinog preokreta u finalu Kupa.
Bonus video: VATRENO I PO KIŠI: Bakljada "delija" tokom finala Kupa Srbije u fudbalu
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ARGENTINA JEDVA PREŽIVELA ZELENORTSKA OSTRVA! "Gaučosi" nakon produžetaka otišli u osminu finala Svetskog prvenstva! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Argentine plasirala se u osminu finala Svetskog prvenstva, pošto je večeras u Majamiju, posle produžetaka, savladala Zelenortska ostrva rezultatom 3:2.
04. 07. 2026. u 02:46
SENEGAL SE "SAMOUBIO" NA SVETSKOM PRVENSTVU! Belgija nadoknadila dva gola zasotatka, pa u nadoknadi drugog produžetka izborila osminu finala
Fudbaleri Belgije nestvarnim preokretom pobedili su Senegal u šesnaestini finala Mundijala (3:2) i obezbedili meč protiv pobednika meča SAD - Bosna i Hercegovina.
01. 07. 2026. u 22:00
HRVATI PRIZNALI: "Zašto su nam opravdano poništili gol za 2:2"
HRVATSKA reprezentacija je ispala sa Svetskog prvenstva. Izgubili su od Portugala 2:1 u osmini finala Svetskog prvenstva i završili svoj nastup, dok će Kristijano Ronaldo i drugovi u osmini finala jurišati na komšijsku Španiju.
03. 07. 2026. u 17:09
Komentari (0)