PIKSI OVO NIKAKO NIJE ŽELEO DA ČUJE: Loše vesti za Srbiju se ređaju kao na traci
Selektor Dragan Stojković Piksi nedavno je objavio spisak fudbalera na koje računa za utakmice sa Jordanom i Bugarskom.
FOTO: AP/Tanjug
Meč sa komšijama je puno važniji, jer se radi o trećem kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2024. godine u Nemačkoj.
"Orlovi" bi mogli da budu žestoko oslabljeni u Razgradu pošto je Dušan Vlahović povređen, a nema ga ni na klupi Juventusa.
Kako se može čuti, u pitanju je problem sa butinom, a kolika je težina povrede napadača nije poznato.
Ne treba zaboraviti da nema ni povređenog Aleksandra Mitrovića, a sinoć se povredio i Luka Jović, pa je slovo spalo samo na Đorđa Jovanovića.
Uz to Piksi ima problema sa još jednim igračem. Kako saznaje Maksbet sport, odlaže se povratak Mijata Gaćinovića zbog povrede. Igrač AEK-a iz Atine imao je odličnu sezonu u Grčkoj i sa žuto-crnima je osvojio duplu krunu, ali problem sa preponama još postoji.
Srbija 16. juna igra protiv Jordana u Beču prijateljski meč, a četiri dana kasnije gostuje u komšiluku.
Preporučujemo
"SUPER SRBIN" REŠIO GORUĆE PITANjE: Strahinja Pavlović zna gde nastavlja karijeru
05. 06. 2023. u 18:37
TADIĆ OPTIMISTA: Junski termin je nezgodan, ali želimo da pobedimo u Bugarskoj
30. 05. 2023. u 14:12
DONČIĆ IM TO NIJE ZABORAVIO! Slovenac se sveti "vukovima" za ono šta se desilo prošle sezone
VEČERAS ćemo gledati revanš prvog kola prošlogodišnjeg plej-ofa kada Lejkersi budu ugostili Timbervulvse u "Kripto.kom areni" (4.00).
24. 10. 2025. u 13:45
RUSIJA JE ZAPANjENA: Ne može da veruje šta joj je Poljska upravo uradila!
Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" nisu tako "bajne i sjajne" po Rusku Federaciju kao nedavne, kada je počelo ukidanje apsolutne zabrane za učešće ruskih ekipa, a i pojedinaca. Naprotiv.
23. 10. 2025. u 14:39
ZEMLjOTRES USRED DNEVNIKA: Voditeljka se obratila u strahu: "Nadam se da će biti sve u redu" (VIDEO)
DOK je čitala vesti u noćnom Dnevniku, prekinuo ju je zemljotres...
24. 10. 2025. u 19:43
Komentari (3)