PA, DA LI JE MOGUĆE?! Jeftinija karta za meč Mančester junajteda nego za utakmicu omladinaca ova dva srpska kluba
PRE nešto manje od mesec dana OFK Beograd i Zemun odigrali su derbi treće lige, odnosno beogradske zone, slavio je "minimalcem" klub koji nosi ime glavnog grada Srbije i zakoračio ka višem rangu. Danas su se isti klubovi našli u fokusu javnosti iz posebnog razloga.
Foto: EPA-EFE/TIM KEETON
Pomenuti duel nekadašnjih superligaša odlučivao je o tome ko će sezonu završiti na prvom mestu. OFK Beograd i Zemun imali su nakon pobede plavo-belih isti broj bodova, a "romantičari" su sezonu završili na prvoj poziciji zbog bolje gol razlike.
Iste timove sastavila je sudbina ponovo. Sastaće se ovoga puta omladinci, a ni taj meč nije mogao da prođe bez trzavica.
OFK Beograd će gostovati u Zemunu u 29. kolu Omladinske lige Beograda, a domaćin je doneo nepopularan potez o kojem bruji cela Srbija:
Navijači sa Karaburme moći će da prisustvuju meču, ali samo ukoliko kupe ulaznicu. I, naravno, ta rečenica ne sadrži u sebi ništa sporno, ali... organizator je odredio cenu od 5000 dinara za pojedinačnu kartu, a uz to goste uslovio na kupovinu najmanje 200 ulaznica.
- Sramna odluka uprave FK Zemun. Cena ulaznice 5.000 dinara za duel omladinske lige između Zemuna i OFK Beograda?! Jos jedan čin protiv fudbala, protiv sporta, protiv fer pleja, nista novo od FK Zemun... Napisano je na zvaničnim društvenim mrežama OFK Beograda uz priloženi dopis Zemuna, koji je potpisao generalni sekretar kluba Đorđe Šarac.
Primera radi, najjeftinija ulaznica za meč Mančester junajteda u Premijer ligi košta 36 funti (4.905 dinara).
Bonus video: Porodica promenila "Oče naš" zbog KK Partizan
Preporučujemo
PIKSI OVO NIKAKO NIJE ŽELEO DA ČUJE: Loše vesti za Srbiju se ređaju kao na traci
08. 06. 2023. u 11:37
NE MOŽE SE BEZ TRENERA NA GVARDIOLU: Siti je više nego spreman da iskoristi "haos" u redovima "plavaca"
ONO što je i u idealnim okolnostima jedno od najtežih gostovanja u Premijer ligi, za Čelsi dolazi u najgorem mogućem trenutku. Posle raskida saradnje sa Encom Mareskom, „plavci“ bez šefa stručnog štaba gostuju Mančester sitiju (18.30), koji nema pravo na novi kiks u trci za titulu.
04. 01. 2026. u 11:30
ŽIVOTNI BRODOLOM ČOVEKA KOJEM SE DIVILA JUGOSLAVIJA: Upao u finansijske probleme, ostao bez kuće
Tim rečima hrvatski "Večernji list" piše o životnom padu nekada istinskog sportskog asa SFRJ.
04. 01. 2026. u 14:03
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (0)