ITALIJAN OŽIVLJAVA KARIJERU: Zaniolo potpisao za Premijerligaša
Italijanski fudbaslki reprezentativac Nikolo Zaniolo igraće do kraja sezone za Aston Vilu, saopštio je danas klub iz Birmingema na zvaničnom sajtu.

Foto AP
Zaniolo (24) je stigao na pozajmicu iz Galatasaraja, kluba sa kojim je prošle sezone osvojio titulu prvaka Turske.
Kako je saopšteno, cena pozajmice veznog fudbalera je pet miliona evra, ali uz bonuse može da poraste za još 1.375.000 evra. Aston Vila će moći da otkupi Zaniola na kraju sezone za 22.500.000 evra.
Zaniolo je od 2018. do 2023. godine bio član Rome, a u januaru ove godine je prešao u Galatasaraj. Za klub iz istanbula je u šampionskoj sezoni odigrao 10 mečeva i postigao pet golova.
BONUS VIDEO: Arena svedočila sjajnoj igri Srbije

NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za petak
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila sledeće predloge.
08. 08. 2025. u 07:05

ALBANCI SIKTE OD BESA: Ne mogu da veruju šta se desilo na utakmici Crvene zvezde u Poljskoj i posle nje
Crvena zvezda i Leh su se sastali u Poznanju u prvom meču 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a tom prilikom domaća publika oduševila je celu Srbiju. Zapravo, ne baš celu - jer se jedan deo onih koji žive u južnoj srpskoj pokrajini, Kosovu i Metohiji, razbesneo.
07. 08. 2025. u 19:55

"VREME JE DA SE RAT OKONČA!" Zelenski izneo tri ukrajinska zahteva za dugoročni mir sa Rusijom
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski oglasio se nakon što je dogovoren sastanak Vladimira Putina i Donalda Trampa i otkrio šta su njegovi ciljevi na mirovnim pregovorima.
07. 08. 2025. u 16:00
Komentari (0)