TRENERSKA VRTEŠKA I U PRVOJ LIGI: Padaju stručnjaci kao klasje
SINDROM trenerske seče iz Superlige Srbije preselio se i u jedan fudbalski rang niže. Odigrano je tek pet kola u Prvoj ligi Srbije, a već je bez posla ostalo, odnosno smenjeno je čak šestorica stručnjaka.

FOTO: M. Vukadinović
Poslednji je otkaz u užičkoj Slobodi dobio Blažo Bulatović koji ni posle pet kola nije uspeo da zabeleži pobedu sa svojim timom.
Pre njega su bez posla ostajali Miloš Obradović u Jedinstvu sa Uba, Veroljub Dukanac iz Kolubare, Nemanja Krtolica iz novosadske Mladosti GAT, Vladica Petrović iz Metalca i Darko Tešović u Radničkom iz Sremske Mitrovice.

JOKIĆ NIJE ZABORAVIO BOLAN PORAZ: Najbolji igrač sveta je spreman da se osveti Oklahomi
NAKON istorijski slabog nastupa Denvera na drugom meču, očekujemo da Nagetsi predvođeni Nikolom Jokićem odigraju znatno bolje u trećem meču polufinala Zapadne konferencije (4.00).
09. 05. 2025. u 12:30

ŠOK PROMENA PRAVILA FUDBALA! Ofsajd se menja na neverovatan način, više ništa neće biti kao do sada! (VIDEO)
Došlo je vreme za novu promenu fudbalskih pravila. I to onih koji se tiču ofsajda.
08. 05. 2025. u 12:48

"SAZNAO SAM ZA NjENE AVANTURE" Kemiš u otvorenom pismu o razvodu: "Početkom decembra iselio sam se iz zajedničkog stana"
"OVIM sam želeo da okončam jedan ružan period u mom životu..."
09. 05. 2025. u 11:18
Komentari (0)