LEGENDA PARTIZANA BODRILA ZVEZDU: Saša Đani Ćurčić klicao Putinu usred Engleske, a ovako je hrabrio crveno-bele (VIDEO)
Mančester siti i Crvena zvezda igrali su u prvom kolu UEFA Lige šampiona, a na taj meč došao je i nekadašnji as Partizana, Saša "Đani" Ćurčić.
FOTO: Đ. Samoilović
Iako upitan šta očekuje od meča, on je za "Novosti" najpre morao da, u svom stilu, počne priču - drugačije.
I to na ruskom jeziku.
Predstavio se, na ruskom izjavio i da mu je sestra Snežana, a onda naglasio da mnogo voli (ruskog predsednika) Vladimira Vladimiroviča Putina i sve začinio sa "Uraaaa!".
- Bolje prvo to, nego nešto drugo!, rekao je Ćurčić.
Potom se posvetio samoj utakmici:
- Očekujem veliku svetkovinu fudbala. Izuzetna je čast igrati protiv Mančester sitija, privilegija. Svi znate ko je Siti. Rekao sam i navijačima Crvene zvezde, budite srećni, ovo je kao finale u Bariju. Toliko je jaka i moćna ova utakmica... Uživajte! Želeo bih da bude hrabro... Znači, ne sa onim stvarima u gaćama, nego čuka! Planina, Kopaonik u grudima! Za mene je to hrabrost, Kopaonik u grudima - udarao se po prsima legendarni fudbaler Partizana, koji je deo karijere proveo i u engleskom fudbalu.
Dodao je i sledeće:
- Čuka je najvažnija. Ono dole svako ima. Dakle, hrabro! Imam neke informacije da će Pep (Gvardiola) da odmara pojedine igrače... počeo je zanimljiviji deo analize "Đani", a njegovu izjavu u celosti možete da pogledate u snimku koji je pred vama.
Kao što on sam reče - uživajte:
Utakmicu Mančester siti - Crvena zvezda mogli ste da pratite uz prenos uživo na portalu "Novosti".
Bonus video: Trening Zvezde pred meč sa Sitijem u Mančesteru
Preporučujemo
Napoli ne odustaje od titule: Kremoneze nikada nije slavio na ovog gostovanju
NAPOLI u 35. kolu Serije A dočekuje Kremoneze na stadionu „Dijego Armando Maradona“, u meču koji za domaćina ima imperativ pobede. Ekipa Antonija Kontea želi da odloži moguću šampionsku proslavu Intera i ostane u trci bar još jedno kolo. Ipak, posle nedavnih kikseva, titula je sve dalja.
24. 04. 2026. u 08:19
Donald Tramp je zapanjen: Italija odbila da ide umesto Irana na Svetsko prvenstvo u fudbalu!
Dok se privodi kraju (zasad samo dvonedeljno) primirje, usled kog je napad na Iran započet od strane SAD i Izrael prekinut, bar u ovom trenutku, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... A sada u prvi plan dolazi i evenutalno (ne)učešće Irana na Svetskom prvenstvu u fudbalu, u kome su i Sjedinjene Američke Države jedan od domaćina.
23. 04. 2026. u 20:00
Šok: "Ceca je dala otkaz kompletnom obezbeđenju - videla je fotografiju šta su radili"
"JEDNA ptičica mi je rekla da je otpustila one radnike obezbeđenja."
22. 04. 2026. u 15:33
Komentari (0)