SUPERLIGA SRBIJE: Voždovac naneo drugi vezani poraz Novom Pazaru

Tanjug

02. 10. 2023. u 22:35

FUDBALERI Voždovca pobedili su danas kao domaćini Novi Pazar rezultatom 1:0 u meču 10. kola Superlige Srbije.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Вождовац нанео други везани пораз Новом Пазару

Strelac pogotka koji je "zmajevima" doneo trijumf bio je Estonac Bogdan Vastsuk u 74. minutu.

Veliko pojačanje gostiju Adem Ljajić je odigrao ceo meč, dok su veći deo drugog poluvremena za Novi Pazar na terenu bili Sejduba Suma i Marko Šćepović, ali nisu pomogli klubu da izbegne poraz.

Četvrtom pobedom u sezoni Voždovac je skočio na peto mesto sa 15 bodova, dok je Novi Pazar ostao 11. sa 10 bodova.

U narednom kolu "zmajevi" će u goste Čukaričkom, dok će Novi Pazar biti domaćin Vojvodini.

BONUS VIDEO: Koreografija "delija" u bojama srpske zastave