KAKVI CAREVI! Evo šta radi fudbalski klub Milan ovih dana

Milan Blažić

09. 10. 2023. u 15:26

LUDA završnica meča Đenova - Milan (0:1) u kojem je u nadoknadi isključen golman gostiju Majk Manjan, a među stative prinudno stao napadač "roso-nera" Olivije Žiru, dobila je interesantan nastavak.

КАКВИ ЦАРЕВИ! Ево шта ради фудбалски клуб Милан ових дана

FOTO: AP/Tanjug

Naime, klub sa San Sira je odlučio da marketinški iskoristi Žiruove minute na golu Piolijevog tima pa su u ponedeljak pušteni u prodaju golmanski dresovi sjajnog francuskog napadača, koji se istakao i jednom intervencijom u finišu meča na "Marasiju".

I ne samo to, klub je odlučio da na zvaničnoj internet stranici na spisku čuvara mreže pored Manjana, Mirantea, Nave i Sportijela stoji i ime i prezime francuskog reprezentativca.

Jasno je da će se iskusni Francuz posle reprezentativne pauze vratiti svojim obavezama u najisturenijem delu tima, ali je isto tako izvesno ko će u nekoj od sličnih nepredviđenih situacija za Milan stati na gol.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: Nije dovoljno jak! Mađar okrenuo leđa američkom lideru?

ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: "Nije dovoljno jak!" Mađar okrenuo leđa američkom lideru?

MAĐARSKI premijer Viktor Orban dosad je bio jedan od najvernijih evropskih saveznika Donalda Trampa, posebno kada je reč o ratu u Ukrajini i obećanjima o brzom postizanju mira. Ali tokom vikenda po prvi put javno je kritikovao američkog predsednika, poručivši da Tramp, barem zasad, nije pokazao dovoljno snage da uveri evropske lidere da zaustave rat.

06. 08. 2025. u 16:06

Komentari (0)

SPEKTAKL NA MARAKANI: Počinje prodaja ulaznica za meč Srbija - Engleska, specijalna iznenađenja za prvih 100 kupaca