SKANDAL: Srbin čestitao rođendan Putinu i dobio otkaz u Estoniji
Rusija je, zbog rata u Ukrajini, tema mnogih važnih vesti, a najnovija stiže iz sveta sporta i u glavnoj ulozi je jedan srpski trener.
FOTO: Tanjug/AP
Nažalost po njega, priča u kojoj se našao - nije se, bar za sada, okončala dobro.
"Novosti" vam prenose kako su to javile naše kolege iz ruske novinske agencije "RIA Novosti" i njihova informacija glasi ovako:
- Treneru dali otkaz jer je čestitao rođendan Vladimiru Putinu.
To se desilo Srbinu Vladimiru Jovanoviću u Estoniji.
Srpski stručnjak je, sa druge strane, naglasio da svako ima pravo na svoje mišljenje:
- Uvažavam svakog, ali niko na planeti ne može da mi govori kako ću da razmišljam. To se zove sloboda govora, to je demokratija. Žao mi je što sam na tu temu doživeo ovo gorko iskustvo - zaključuje "RIA Novosti" svoju vest citiranjem našeg trenera.
Uz to je objavljena i njegova fotografija, kao i objava na društvenim mrežama zbog koje je Vladimir Jovanović dobio otkaz u Estoniji.
BONUS VIDEO: NESVAKIDAŠNjA KOREOGRAFIJA: Ovo su "delije" uradile za meč Zvezda - Jang bojs u Ligi šampiona
DONČIĆ IM TO NIJE ZABORAVIO! Slovenac se sveti "vukovima" za ono šta se desilo prošle sezone
VEČERAS ćemo gledati revanš prvog kola prošlogodišnjeg plej-ofa kada Lejkersi budu ugostili Timbervulvse u "Kripto.kom areni" (4.00).
24. 10. 2025. u 13:45
RUSIJA JE ZAPANjENA: Ne može da veruje šta joj je Poljska upravo uradila!
Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" nisu tako "bajne i sjajne" po Rusku Federaciju kao nedavne, kada je počelo ukidanje apsolutne zabrane za učešće ruskih ekipa, a i pojedinaca. Naprotiv.
23. 10. 2025. u 14:39
ZEMLjOTRES USRED DNEVNIKA: Voditeljka se obratila u strahu: "Nadam se da će biti sve u redu" (VIDEO)
DOK je čitala vesti u noćnom Dnevniku, prekinuo ju je zemljotres...
24. 10. 2025. u 19:43
Komentari (7)