"DOBRO JE ŠTO..." Aleksandar Mitrović o porazu Srbije od Mađarske u Budimpešti pred "najvažniji meč u poslednjih 10-15 godina"
FUDBALERI Srbije izgubili su od Mađarske sa 2:1. Veliki broj prilika stvorila je naša selekcija, a jedan od igrača koji nije uspeo da zatrese mrežu rivala bio je Aleksandar Mitrović.

FOTO: Profimedia
Napadač Al Hilala posle meča bio je razočaran zbog ishoda utakmice na "Puškaš Areni".
- Idemo dalje. Stvorili smo dovoljno šansi, ali nekad fali malo sportske sreće. Čestitam Mađarima na prolazu na prvenstvo Evrope. Ostaje nam da dobijemo naredne dve utakmice i to na našem terenu. Dobro je što sve zavisi od nas. Treba se odmoriti i spremiti jednu od najvažnijih utakmica u poslednjih 10-15 godina za Srbiju - rekao je Mitrović posle utakmice za "TV Arena sport".
Srbija je i dalje druga na tabeli sa 10 bodova, ima dva više od Crne Gore sa kojom igra najvažniju utakmicu u ovim kvalifikacijama. Taj duel igra se u utorak od 20.45 u Beogradu.
"Orlovi" poslednji meč u kvalifikacijama igraju 19. novembra protiv Bugarske, takođe na domaćem terenu, a četiri dana pre toga će odmeriti snage sa Belgijom u prijateljskom susretu.
BONUS VIDEO: NESVAKIDAŠNjA KOREOGRAFIJA: Ovo su "delije" uradile za meč Zvezda - Jang bojs u Ligi šampiona
Preporučujemo

ŠOK: Srbija u totalno neverovatnom meču (opet) izgubila od Mađarske, EURO 2024 pod znakom pitanja!
14. 10. 2023. u 22:42 >> 22:42

PARTIZAN POBEDIO U VEČITOM DERBIJU: Kadeti crno-belih slave Eldina Bajramovića
14. 10. 2023. u 17:06

ODLAŽE SE BARSELONINO SLAVLjE: Očekujemo pobedu domaćina uz minimalno tri gola na meču
IAKO je titula praktično izgubljena, Real Madrid će protiv Majorke tražiti pobedu kojom bi bar za 24 sata odložio promociju Barselone u novog prvaka Španije.
14. 05. 2025. u 08:19 >> 18:31

RUSIJA JE ZGROŽENA: Ne može da veruje šta joj je Poljska uradila
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" nisu tako "bajne i sjajne" po Rusku Federaciju kao nedavne, kada je počelo ukidanje apsolutne zabrane za učešće ruskih ekipa, a i pojedinaca. Naprotiv.
13. 05. 2025. u 18:15

"DA LI SE MAKRON DROGIRA?" Jovanino pitanje izazvalo smeh u studiju: "Kako da se nose s tolikom problemima..."
VODITELjKA Jovana Joksimović u jutarnjem programu na televiziji K1 dotakla se teme Emanuela Makrona i sporne situacije sa maramicom i sumnjom o upotrebi opijata, koja se proširila društvenim mrežama.
13. 05. 2025. u 16:57
Komentari (0)