BIVŠI KOŠARKAŠ PARTIZANA NA OPERACIJI: Panatinaikos u problemu pred nastavak Evrolige
Košarkaš Panatinaikosa Joanis Papapetru odsustvovaće najmanje 45 dana sa terena, pošto će morati da operiše levo koleno, prenosi grčka Gazeta.

FOTO: EPA
Grčki mediji navode da će Papapetru morati na operaciju kako bi trajno rešio problem sa povredom levog kolena.
Košarkaš Panatinaikosa je i prošle sezone dok je igrao za Partizan imao problema sa povredama. Grčki mediji navode da je Papapetru pogoršao povredu tokom nastupa za Grčku na nedavnom Svetskom prvenstvu u Manili.
On nije igrao za klub iz Atine pre dva dana na meču trećeg kola Evrolige protiv Fenerbahčea, dok je prošle nedelje bio u timu na utakmici sa Bajernom.
BONUS VIDEO: Kapiten košarkaša Srbije Bogdan Bogdanović čestitao Novostima 70. rođendan
Preporučujemo

OVO JE ISTINA O PONITKI! Željko Obradović burno reagovao na pitanje o Poljaku
18. 10. 2023. u 12:21

MILUTINOV ISKLjUČUJE EMOCIJE: "Parni valjak" na najtežem mogućem gostovanju!
19. 10. 2023. u 11:41 >> 11:41

DEBITANT PROTIV JUBILARCA: Leverkuzen ima novog trenera, koliko će mu trebati da počisti nered iza Ten Haga?
NOVI početak u Leverkuzenu označava i novog trenera.
12. 09. 2025. u 07:00

RUSIJA ZGROŽENA HRVATSKOM! Rusi ne mogu da dođu sebi od onog što su Hrvati upravo uradili!
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, doživela mnoge "niske udarce", ali onaj koji joj je Hrvatska upravo nanela - niko u Ruskoj Federaciji nije očekivao.
11. 09. 2025. u 20:00

KRVAVI PIR 2001: Zašto je Nepalski princ pobio celu kraljevsku porodicu?
NISU MU dali da oženi ženu koju je voleo, a onda je počelo da se šuška da će mu oduzeti i pravo na presto.
12. 09. 2025. u 13:24
Komentari (0)