JEZIVO: Lekari saopštili stanje nesrećnog fudbalera koji je povređen na prekinutom derbiju Panatinaikos - Olimpijakos
Derbi Olimpijakos - Panatinaikos je u nedelju prekinut pri rezultatu 1:1 i nije nastavljen nakon što je teže povređen rezervni fudbaler gostujućih zeleno-belih, Huankar. Lekari su dan kasnije saopštili u kom stanju je on.
Foto: Profimedia
Podsetimo, tokom drugog poluvremena najvećeg grčkog derbija, desila se povreda igrača koji je bio na zagrevanju, pomenutog Huankara, sve zbog petarde koja je pala pored njega.
Huankar, inače levi bek, na nosilima je napustio teren, a potom su izašli i svi njegovi saigrači, pa i članovi Olimpijakosa.
Oko pola sata se čekalo da se vidi da li će se derbi nastaviti, da bi prisutni na stadionu potom saznali da od nastavka - nema ništa.
A što se tiče nesrećnog Huankara, njemu je trajno oštećen sluh.
Uz delimičnu nagluvost koja će ga pratiti do kraja života, on je prilikom incidenta doživeo i potres mozga.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
''ŠUGAVA RIJEKO, PUNA SI SRBA, IMA JOŠ VRBA'' Marko Livaja ponovo u centru skandala
22. 10. 2023. u 13:27
JUVE "PLAČE" ZA VLAHOVIĆEM: Srbin baš fali "staroj dami" koja bi se da je on tu borila za titulu!
POSLE propuštene prilike da protiv Lećea upiše novu pobedu za vikend, Juventus će tražiti brz odgovor u utorak veče kada gostuje Sasuolu na "MAPEI stadionu" u okviru 19. kola Serije A (20.45).
06. 01. 2026. u 07:30
DOSAD NEZABELEŽENO! Novak Đoković snimljen kako moli za ovo (VIDEO)
Novak Đoković se pobrinuo da najnovije vesti iz tenisa - budu nesvakidašnje.
06. 01. 2026. u 15:38
AKO VAM AUTO PROKLIZA: Savet automobiliste koji može spasiti živote - kako bezbedno voziti po SNEGU
ČEDOMIR Brkić objasnio je kako vozači treba da pravilno očiste automobile nakon snežnih padavina, ali i kako da voze, upravljaju i ponašaju se u saobraćaju.
05. 01. 2026. u 19:27
Komentari (0)